Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS]Koziki śr 62 oraz niesamowite eq


xXBRONEKXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WitaM!

Chciałbym wam sie pochwalić moim eq na serverze CavalosMT2!

Kosy sr 62 zostally obramowane poniewaz NIE NALEZA DO MNIE!!!!

Jutro dam SS fms'a um 28 bo dopiero jutro koles bedzie :D

SS W MINIATURCE !

 

 

WYPOWIEDŹCIE SIE CO MYSLICIE O MOIM EQ I O KOSACH!;D

 

ESLIAS MA SR 57 TYLKO NIEWYRAŹNIE NA SS WIDAĆ ;/

post-535026-0-14960600-1331585892_thumb.jpg

Opublikowano

Nie da się zrobić śr, poniżej 60 i powyżej 60, game (serce) serwera ma taką blokadę, chyba że to znaleźli i zmienili.

W co nie wierzę, więc pewnie administracją zarabia na boku sprzedając PRO bonowane przez Mysql itemki =)

Opublikowano

Nie da się zrobić śr, poniżej 60 i powyżej 60, game (serce) serwera ma taką blokadę, chyba że to znaleźli i zmienili.

W co nie wierzę, więc pewnie administracją zarabia na boku sprzedając PRO bonowane przez Mysql itemki =)

 

zgadzam sie max sr jest chyba 59 a ta kosa pewnie od GA : )

23semvo.png

Opublikowano

Po 1. max sr. 61 na PL`u gościu ma jelonka właśnie 61 śr s.20 Endurion. po 2. Kosa ładna ile z nią hitasz?

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Każdy screen, na którym chcemy coś przedstawić musi być widoczna postać z wiadomością np. " Mostro dla MPCForum.pl".

Kara: warn 5% + usunięcie tematu.

Popraw ss'y masz czas do 22. Inaczej Warn i kosz.

Opublikowano

First of all, jeżeli dacie mi to, że niby średnie wchodzą powyżej 61+, to będę waszym bogiem.

Po drugie, to nie jest BS tylko admin... CavalosMT2 zawsze chciał zarobić, i powiem więcej - rok temu byłem tam w teamie, odszedłem z jasnego powodu, który został tu wymieniony.

Dziękuję, do widzenia.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...