Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi] HeroCraftPL [No-Wl] [No-Premium] [15 slotów] [38 pluginów]


ManTa20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Off 4ever ;]

Ja z były headadminem Risen, robimy teraz serwer metin2 na hamachi ;]

jak będziemy mieli kase to kupujemy dedyka nie ma co :DD

Możecie już dojść do sieci:

Login: BlinkMT2

Hasło: 123

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

Mogę zostać modem. Byłem adminem serwera: 188.165.220.89:25020 dedyk :

Umiem dawać cuby, znam komendy, pluginy :) Jak coś mam 15 lat nick w grze Kieszo na hamachi Lauth

Opublikowano

przyjęty :)

 

Zapraszam

 

/spam

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

 

/ref co 24 h

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

 

wbijajcie zapraszam do wspólnej gry

serwer jest full survival lecz będzie połączony z rpg czyli działki miasto epickie budowle kasa itd :D

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

Nick:Madziunia

Staż w Minecraft:Od czasów alphy

Wiek:17

Znajomość pluginów:Dość spora

Hobby:Siatkówka,Pogrywanie w Minecraft,Piłka ręczna :).

 

 

Mam Nadzieje że to rozważycie

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

@ref

 

Serwer zmieniony na typ FB/rpg

WBIJAĆ

ILOŚĆ SLOTÓW:10

Były 23 sloty ale zmniejszyłem bo i tak mało osób gra

 

Nick:Madziunia

Staż w Minecraft:Od czasów alphy

Wiek:17

Znajomość pluginów:Dość spora

Hobby:Siatkówka,Pogrywanie w Minecraft,Piłka ręczna :).

 

 

Mam Nadzieje że to rozważycie

Przyjęta

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

Wbijać!

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

 

Zapraszam do wspólnej gry, żeby chociarz 5 graczy było na serwerze bo nie ma sensu mieć serwera jak nikt nie gra

Jest strona Serwera (odrazu mówie moderatorom, administratorom, że ta strona to nie forum!!!) :

Forum zrobie za jakieś 2-3 dni. Tylko jest problem bo jak wstawiłem stronke to mi się wyśrodkowała sami zobaczcie i troche buga mam na indexie

 

Zapraszam serdecznie, przyjmuję graczy z otwartymi ramionami!

 

//bez linków

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

Zapraszam na serwer

Wbijajcie do sieci

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

Wbijać serwer został reaktywowany!!!!

 

@ref

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

Zapraszam na serwer

Od razu bardzo chciałbym podziękować tym osobom, które zainteresowały się moim serwerem wczoraj na serwerze było 8 osób to dużo jak na serwer hamachi

Chciałbym zaprosić was więcej aby grało te 10-15 osób. Serwer ładnie się rozwija powstaje miasto, na serwerze nie ma noobów, znaczy był taki jeden co nam zamek rozwalał ale dostał bana na 12h więc pewnie wróci na serwer ze strachem :D i pewnie nie będzie już nic rozwalał bo wie że perma dostanie

Was też to dotyczy.

Serwer w najbliższym możliwym terminie zostanie przeniesiony na dedyka będzie na nim 20 slotów. Myślę że na dobry początek wystarczy

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

Zapraszam

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...