Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Servery : Survival , City , Hardcor od CzekoCraft [24h]


matrox6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !!!

Zaniedługo start serwerów CzekoCraft !

Ruszą po koleji 3 serwery .

Najpierw survival a potem city i hardcor .

Każdy serwer będzie na chostingu !

Ile slotów ?

To zależy od was ...

Jak będzie nie raz pelny serwer zostanie otwarty nastempny np. survival a potem powiększone sloty .

Zapraszam wszystkich !

Gdy servery ruszą zostanie podana nasza strona z forum i wszytkimi info ;)

 

Kto zagra pisze pod dołem ;)

Kto napisze e-mail to doatanie automatycznom wiad ze serwer otwarty ;)

 

Polecam i pozdrawiam!!

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Spoko ;) Ma ktoś jeszcze ochote ??

U nas co lubisz ! Czy lubisz survival czy miasto czy może hardcor !

 

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Zapraszam jeszcze !

Nie rozpisuję się z powodu że nie lubie tak się rozpisywać ..

Pomogłem? Like?

Opublikowano

NO TAK :)

 

Poszukuje 2 Moderatorów i 1 admina na SERWER CzekoCraftCity

:)

 

Ale to już na naszym forum :)

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Forum nasze będzie otwarte wraz ze stroną dzień wcześniej przed ruszeniem serwera :)

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Więc jak ktoś jeszczę chce to zapraszam !

Można zapraszać kumpli i wgl !

Na serwerze City będzie cała społeczność nie tylko jedno miasto tylko pare i każde ma władce :)

Zapraszam !

Pomogłem? Like?

Opublikowano

Dodaj: Robert11

Jakie pluginy będą na serwie?

 

A o który serwer pytasz? Survival ?

Pomogłem? Like?

Opublikowano

:) No trochę was będzie :)

Fajnie bo pójdzie na arenie powalczyć :)

 

Mam do was sprawę ...

Bo sam wszystkiego nie ogarnę i potrzebował bym tak :

1 Który by mi pomógł ze stroną ... ( bo na początek nie będzie profesjonalna ... ale z czasem :) )

2 Moderatorów forum .... ( forum będziemy mieli w php , kumpel mi zrobi :) )

2 Osoby które pomogą przed puszczeniem serwa City pomóż mi z nim :)

 

Z góry dzięki !

Pomogłem? Like?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...