Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Creep-Crafters*NOWA*ODSŁONA*[S-10][Prem-Nie][WL-Nie][FB+Surv][1.2.3][Dedyk-24/7][Szukamy-Ekipy(BOBa+Technika)][Zapraszam]!


CreeperMinecraf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Creep-Crafters

Typ: FreeBuild+Survival

Adres IP: 188.165.224.127:25067

Status: ok.png

informacje.png

Sloty: 10 ( za niedługo więcej )

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

HA : MyCreeper

Admin : Dawid

 

pluginy.png

Jobs,ChestShop itp.

 

inne.png

Witam, mój nick to MyCreeper i chcę was zaprosić na serwer pod wersję 1.2.3 FreeBuild+Survival. Działkę można dostać 2 sposobami : Uprosić Admina ( :D ), lub zebrać 1 000 Dolarów ( to nasza waluta w grze, można zarobić mając pracę [jobs] ) [ działki na razie za darmo, ponieważ nie ma iConomy ! ] . 2 Działka kosztuje 10 000 Dolarów.

Konto Silver dostaje na start 100 000 Dolarów+Zbroję ze złota+Narzędzia ze złota.

Konto Gold dostaje na start 300 000 Dolarów+Zbroję z diamentów+Narzędzia z diamentów.

< statusy \" Vip \" oraz \" SuperVip \" można albo kupić, albo wygrać w konkursach, robionych przez Administratorów ( info o nich na forum ).

Mapa może i nie jest najpiękniejsza, lecz warto pograć na naszym serwerze.

Między innymi są rozrywki typu :

Eventy,

Konkursy,

Rozgrywki na arenie,

Parkour ( za przejście nagroda )

I wiele wiele innych !

GG HeadAdmina MyCreeper : 5009151 !

POSZUKUJEMY EKIPY DO SERVERA ! Potrzebne osoby :

Technik, Budowniczy ( ranga BOB :) ) Podanie napisz na GG Head Admina !

Pozdrawiam, MyCreeper.

 

Serwer czynny ! LWC nie działa [ naprawiam ]

 

WL off, przepraszam !

Opublikowano

Super serwer (sarkazm) - Cały spawn rozwalony, respimy się na dachu, a jak za długo wpisujemy /register hasło hasło to san kocka... =.=

Opublikowano

Super server!!

Naprawde gorąco polecam.

Złożyłem podanie na BOB'a i cb na gg :)

Czekam na odp.

1339148375-U575627.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...