Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Nikt nie może wbić na mój serwer!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam ogromny problem z moim serwerem na hamachi. Chciałem zagrać z kuzynem w skyblock więc pobrałem pliki na 1.2.3 (maczki) skonfigurowałem i odpalilem. Ja normalnie wszedłem do gry a mój kuzyn nie mógł. Poprosiłem moich 2 kolegów żeby też spr. i okazało się że oni też nie mogą wbic.Pobrałem więc pliki ze strony minecraft.net no i zadziałało na parę godzin gdyż po tych kilku godzinach musiałem na chwile wyłączyć serwer. Gdy chciałem go włączyć ponownie już nikt nie mógł wbić... Robiłem już wszystko (zmieniałem pliki, czyste i pobierałem gotowce i nic!)

Proszę o najszybszą pomoc!

 

@Po problemie!

Jakiś wirus mi sie wj..ał :>

Opublikowano

Wyłącz zaporę sieciową. Możliwe, że to ona blokuje Twój serwer i przez to nikt nie może do niego wejść. Ewentualnie możesz też wyłączyć antywirusa, gdyby dalej nikt nie mógł wejść.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Port standardowy (wpisuja bez portu i z portem) sa w mojej sieci.

Moje gg : 4406200

Jak cos to pisac to udowodnie ze sie nie da wbic :>

Opublikowano

Niby jak mam to odblokowac bez routera ^^?

Mam tlyko od jakiegos czasu ethernet adapter (radiowka) ale dzialo normalnie przeciez.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...