Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam butów delikatnie za kostkę...


Syrians

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mam nadzieję, że Wy mi pomożecie, dlatego postanowiłem spytać. Szukam butów delikatnie za kostkę...tak jak w temacie.

Może macie jakieś ciekawe propozycje? High dunki raczej odpadają, może coś z Pumy/Reeboka

 

 

///Posty typu Arturo będą raportowane...

Opublikowano

Są Converse medium, do kostki, jak lubisz trampki. Vansy są fajne do kostki. Poszukaj na Allegro ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Z trampków raczej zrezygnuję, kompletnie mi się nie podobają, coś bardziej "męskiego" bym wolał, jak np te

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/1992-dada/15318-court-combat-ii-white-black.html

Opublikowano

A niby trampki nie są męskie? :O Gorszej głupoty nie słyszałem. Ostatnio na Allegro widziałem super Converse ze skóry, czarne, do kostki, czyli medium. Jakbym miał kasę to już bym kupował.

Coś z Vansów poszukaj, fajne buty mają.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

http://moda.allegro.pl/buty-reebok-ex-o-fit-plus-hi-outdoor-rozmiar-43-i2173076585.html

http://moda.allegro.pl/reebok-classic-sr-jam-mid-fall-42-27cm-i2172536504.html

rydah for life

Opublikowano

Też nad tymi myślałem eZ :P

Jeszcze tak nad tymi myślę...;d

http://allegro.pl/reebok-stop-and-dish-iv-v57975-r-44-od-shoes24-i2191949737.html

Opublikowano

http://allegro.pl/listing.php/search?string=classic&category=15585

Reebok Classic, najładniejsze Reeboki, wybierz sobie coś.

Możesz też ogarnąć Puma First Round, bo to jedna z lepszych serii Pumy ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

http://allegro.pl/okazja-buty-nike-air-flight-showup-r-44-basket-i2160757283.html

 

Może jeszcze te, ale to już bardziej do grania.

rydah for life

Opublikowano

Ja tam bym Ci polecił Nike Vandal High, bardzo wygodne i dobrze prezentujące się buty. Do kosza też się nadają. =)

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Reeboki nie ! Chyba że z dobrego sklepu.

Kolega kupił + / - w tym samym terminie co ja Nike (oba modele HN). Po dwóch miesiącach rozlepił się jeden, tydzień temu poleciał drugi.

Oczywiście zaraz ktoś mi tutaj napisze, że nie dbał itp itd. Niestety nie każdy ma czas i chęci żeby codziennie przeciarać buty szmatkami, albo unikać błota.

f.png

Opublikowano

Jak to się mówi: ( i ja to potwierdzam )

 

"Najki rozpierdalajki"

 

Czy tobie trudno pochodzić po sklepach i popatrzeć na oferty, promocję? Jeśli szukasz to bierz coś z Adidas'a, bo są bardzo wytrzymałe (3 lata 0 rozklejenia, pęknięcia)

Opublikowano

Anoizm...mieszkam w małym mieście i nie ma u mnie żadnego większego sklepu...nie wliczając CCC, ale tam nic ciekawego nie znajdę, dlatego szukam po internecie, wziąłeś to pod uwage? Bo 2 mam najki od tamtego sezonu i jakoś są całe...więc nie wiem co dokładnie miałeś na myśli

Opublikowano

http://allegro.pl/reebok-bb5600-hi-42-i-inne-kurier-sklep-i2175220783.html

 

Te mi się zajebiście podobają. Wobec czego popieram. A co do marek to jakoś dla mnie nie robi różnicy czy reebok czy nike, byle by były fajne i dość wytrzymałe:)

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

http://allegro.pl/nike-sweet-classic-high-367112-007-r-39-bs-dunk-i2176220313.html

http://allegro.pl/tylko-u-nas-poszukiwane-nike-dunk-high-08-r-43-i2176981208.html

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...