Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi] Reaktywacja TerraCraftPolska! TerraCraftPL! 1.1.2


windekful

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1322467032-U297077.png

Nazwa serwera: TerraCraftPolska/TerraCraftPL

Adres serwera: 5.78.69.154

Sieci: TerraCraftPolska, TerraCraftPolska_2, TerraCraftPolska_3, TerraCraftPolska_4, TerraCraftPolska_5

A dla testerów:

TerraTestPL

Administratorzy: Old_Man

Wersja serwera: 1.1.2

Opis: Testerzy mają 58% szansy na

dostanie Admina. Chętni do sieci testu. Serwer stworzony z nudów grania na Singlu.

Uwagi: Można grac starymi postaciami.

Testy ciągle trwają! Kiedy masz problem, pisz na moje GG : 19442565.

Regulamin: Nie kradnij! Nie niszcz budowli innych graczy! Nie używaj INVedit oraz innych wspomagaczy.

Dobrze się baw!

 

Generator by krycha1996 dla działu

Terraria

1325845644-U48159.gifd

Dzięki !

Teraz jest fajniejsza ta sygnatura!

Opublikowano

Port to : 7777.

Aktualnie są testy, więc zapraszam na TerraTestPL.

1325845644-U48159.gifd

Dzięki !

Teraz jest fajniejsza ta sygnatura!

Opublikowano

Zmień publikację używając generatora :

http://www.mpcforum.pl/topic/493624-generator-publikacji-serwera/

 

+ brak prefiksu. Czytaj regulamin.

 

 

@Down

Dzięki. ;)

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Ok, ok.

Przedtem pisałem tym wzorem...

 

[EDIT]@

Zmienione.

1325845644-U48159.gifd

Dzięki !

Teraz jest fajniejsza ta sygnatura!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam na TerraCraftPolska_5.

Na razie rzadko konfiguruję serwa...

Myślę o wykupieniu Dedyka.

1325845644-U48159.gifd

Dzięki !

Teraz jest fajniejsza ta sygnatura!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć Marcin jestem zrób więcej sieci Hamachi.... gdzieś z 5 więcej słuchaj podziwiam cię tyle typa wszystkie sieci przepełnione zazdroszczę ... ale proszę zrób więcej to więcej typa wejdzie Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Marcin. B)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zrób więcej sieci bo wszystkie są pełne. Np. zrób do 15 albo 20.

Nie odkopuj tematów - popatrz na datę ostatniego posta. Serwer prawdopodobnie już nie działa.

Zamykam, jeśli autor zechce otworzyć - PW do mnie. Po tygodniu usuwam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...