Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Co zrobić jeśli Cabal nie działa.


Gość Teski.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem napisać ten poradnik ponieważ nie widzę tu podobnego, a ostatnio dużo osób ma problemy z odpaleniem Cabala :P

 

1. Jeśli masz system Windows Vista to prawdopodobnie nie pograsz :) Od kąd pamiętam Windows Vista miał problemy z odpaleniem Cabala, jeśli odpalisz masz szczęście :P

 

2. Wyłącz firewalla i Antywirusa.

 

Firewalla wyłącza się o tak (na XP): Start > Uruchom > Firewall.cpl > OK > Ogólne > Wyłącz > OK > GOTOWE!!

 

A na WIN 7 mniej więcej tak: Start > Uruchom > Firewall.cpl > OK > Włącz lub wyłącz zaporę systemu Windows > I w obu wybieramy Wyłącz > > OK > GOTOWE!!

 

Antywirus w zależności od jakiego posiadasz. Jeśli nie potrafisz to google >.<

 

3. Jeśli posiadasz Windows XP zainstaluj dodatek Service Pack 3

 

4. Spróbuj użyć na cabalmain.exe TRYB ZGODNOŚCI Windows XP Service Pack 3

 

A dobra będzie ssik. Łapcie xD

bez-tytulu.jpg

 

5. Nie masz na komputerze uprawnień administratora? Albo załatw sobie albo pożegnaj się z grą :)

 

6. Co do privów to xtrap (tak samo GameGuard) wam nie wyłącza cabala tylko wykrywa wam haxy to wtedy się wyłącza :P

 

Xtrap/GameGuard - program blokujący programy ułatwiające gre (haxy, boty, macro itp.

 

Na razie tyle, jak sobie coś przypomnę/wymyślę (:D) to dopiszemy :) Myśle że któryś z powyższych sposobów Wam pomoże.

Opublikowano

po coś ten firewall i av jest , i nie sądze żeby przez to się gra nie uruchomiła, zresztą zawsze jest komunikat od zapory i się pyta czy odblokować program. Żeby zdiagnozować kłopot trzeba znać jeszcze przyczyne,

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...