Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z out of memory pls wejdź to nie to samo co zawsze !


gmc453

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey

Mam pewien problem związany z Minecraftem. Gram 2 min i wyskakuje out of memory. Próbowałem już różnych texturpacków, które nic nie dawały. Chce zwiększyć ilość pamięci przypisanej do minecraft'a oglądałem poradniki robiłem te pliki .bat, ale po kliknięciu na niego zamiast okna minecrafta wyskakuje mi błąd

Java Virtual Machine Launcher

 

Error:Could not create the java virtual machine.

Error:A fatal exception has occurred.Program will exit.

P.S. MAM orginalnego Minecrafta !!!

Opublikowano

Masz za mało pamieci danej MC.

Ponieważ karta nie uciąga mapy wywala cię z gry, proste.

Przydziel więcej pamięci i już nie będziesz miał nieprzyjemnych sytuacji.

Opublikowano

Mam 4GB ram, moge podać cały komp. Wiem że trzeba przydzielić więcej ram do MC ale nie wiem jak ! Na górze napisałem jaki błąd mi wyskakuje

P.S. mam win 7, mam jeszcze z 500giga wolnego miejsca na dysku

Opublikowano

ściągnij MCPatcher i tam w zakładce options daje się więcej ramu, mi pomogło

skrillexh.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...