Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak się zarejestrować - War Rock Korean (moje) + pobieranie (od: Losiu_Metin2)


Salieri

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele osób ma z tym problem... Postaram się opisać to jasno i przejrzyście tak, żeby już nikt nie miał problemu z rejestracją.

 

 

A więc tak:

 

1. Na początku wchodzimy na:

 

http://www.nexon.com/home/index.aspx

 

56352927211479334831.jpg

 

 

 

2. Klikamy ten napis (odnośnik) zaznaczony na czerwono.

3. Przenosi nas tutaj:

 

 http://login.nexon.com/login/page/nx.aspx?url=login/login&redirect=http%3a%2f%2fuser.nexon.com%2fmypage%2fpage%2fnx.aspx%3furl%3dgamecharacter%2fsearchpwd%26a2soi%3dLoginBox_GameCharacter

 

 

 

 

39521476997206866633.jpg

 

4. Klikamy w niebieski przycisk (zaznaczone na czerwono)

5. Klikamy strzałkę w prawo (zaznaczone na czerwono)

 

 

93133192531132458220.jpg

 

 

6. Zaznaczamy te okienka i dajemy "dalej".

99375391134502372546.jpg

 

7. Koreańskie NAME - Nie może być byle jakie, musi być od KSSN! ( pasować) Koreańskie NAME składa się z 3 znaczków!

8. 1 część KSSN (musi być to KSSN zaczynający się na 94 (wyjątki) 95/96/97 (wyjątki) inaczej będzie potrzebna aktywacja SMS-em!)

9. 2 część KSSN

10. Klikamy ten przycisk

 

95454105946311717725.jpg

 

11. Na 1 KSSN można założyć do trzech kont. Jeżeli na KSSN nie ma więcej niż 3 kont, będzie ten przycisk i go klikamy ( czasami przeniesie nas od razu do rejestracji, czyli nie ma tam żadnych kont )

Klikamy czerwony przycisk.53642561482715592069.jpg

 

 

 

Uwaga!! Kssn też się starzeją. Wymagany wiek to od 15 do 18 lat. Jeśli mamy za stare KSSN pojawi nam się:

 

11303785628330125070.jpg

 

Jak rozpoznać wiek KSSN?

 

Jest to bardzo proste... Pierwsze dwie cyfry KSSN to rok urodzenia np. (imie) 970102-****** , czyli wiek KSSN to 15 lat

97 to rok

01 to miesiąc

02 to dzień.

 

Jeśli nasze KSSN będzie zbyt młode nie będziemy mogli włączyć Warrock'a.

 

12.

 

"Wypełniamy:

1. Nick

2. Nazwa ( to chyba nie nazwa postaci, jakieś imię )

3. Hasło ( od 6 do 16 znaków )

4. Powtórz Hasło

5. Wybieramy pytanie

6. Odpowiedz ( musi być 1 wyraz np. daniel )

7. Wybieramy 02, a potem w pierwszym polu 3 liczby, w drugim 4

8.Wybieramy 010 i powtarzamy co wyżej

9.E-Mail ( jeżeli chcemy wpisać inny niż są do wybory to zaznaczamy pole obok

10. KOD ( czasem go nie ma)"

 

05904794218947894088.jpg

 

 

13. Znaczek na końcu może się nie pojawić (chociaż raz jest, a raz go nie ma)

 

Pole, które się pojawia zamiast znaczka wygląda tak:

28289730622949618294.jpg

 

Można je pominąć! Dotyczy ono miejsca zamieszkania ( w Korei)

 

 

Jak zrobić znaczek: by Anksel (lekko zmodyfikowane)

 

Wchodzimy na:

 http://mzrg.com/js/korean.html 

 

 

 

04795105686916449789.jpg

 

Na obrazku znajdują się 3 duże znaki i 9 małych znaczków.

Każdy duży znak tworzymy z trzech małych znaczków.

 

Kolorem czerwonym zaznaczyłem mały znaczek nr 1

Kolorem zielonym zaznaczyłem mały znaczek nr 2

Kolorem różowym zaznaczyłem mały znaczek nr 3

 

Aby przepisać cały kod z obrazka musisz robić po jednym dużym znaku..

Jak to zrobić?

 

Teraz od początku (czerwony, zielony, różowy) musisz wybierać małe znaczki z okienek na stronie.

Zauważ że zaznaczyłem kolorem która tabela rozwijalna oznacza mały znaczek.

I porównaj to z tym dużym znakiem.

 

06598280500515615119.jpg

 

90971605219826048376.jpg

 

Jak zrobimy znaczek, lub chcemy zobaczyć jego podgląd, klikamy GET HANGEUL i kopiujemy go

27232389425707441350.jpg

 

14. Jak skończymy klikamy ten przycisk:

 

98160871789445048072.jpg

 

 

15. Jeżeli przekieruje nas na następną stronę, gdzie będzie napis HOME to konto zostało UTWORZONE!

 

46566665.jpg

 

 

 

 

 

 

Ta oto reszta jest żywcem przekopiowana z innego poradnika użytkownika: Losiu_Metin2 (nie biorę za to odpowiedzialności)

 

 

 

Download:

 

Używamy przeglądarki innej niż Mozzila Firefox, ponieważ na stronie wyskakują błędy

 

 

Wchodzimy na:

 

http://warrock.nexon...?URL=Home/Index

 

Logujemy się ( klikamy ENTER przy logowaniu nie przycisk jakiś )

 

Klikamy Download:

 

52043283.jpg

 

Klikamy to:

 

64871949.jpg

 

Powinno nas przekierować na następną stronę i włączyć się download NexonPlug

 

 

Możemy też pobrać od razu:

 

 

http://platform.nx.c...r/NexonPlug.exe

 

Instalujemy program i na stronię Warrocka klikamy GAME START, wtedy powinien nam się włączyć Patcher, teraz wystarczy czekać :]

 

 

 

Jeżeli wyskoczą wam jakieś błedy, wrzucać SS/ lub tłumaczenie, to spróbuje pomoc

PS, w grze lepiej nie klikajcie prawego klawiszu w Opcjach,ten na samym dole, od tego mi czarny ekran wyskoczył, ale umiem naprawićsmile.gif(tzn.mam skopiowanego warrocka

 

 

 

Download Folderu(mój upload):

 

Uptade na dzień 6 sierpnia 2011

 

Pliki są podzielone na 3 rary:

 

Part 1:

 

 

http://www.multiupload.com/I4JR5IH4VO

 

Part 2:

 

 

http://www.multiupload.com/PY2AR40BNS

 

Part 3:

 

 

http://www.multiupload.com/9FIGN1IENF

 

 

Hasło:

 

 

mpcforum.pl

 

Jak sprawdzić swoje ratio(ranking) by Cawley

 

Jak wiecie lub nie, w WarRock Korea ratia nie można sprawdzić w grze. Jest na to inna metoda.

 

1. Przechodzimy na tę stronę:

 

 

http://warrock.nexon...=ranking/indi02

 

 

2. W ramce zaznaczonej na screenie poniżej wpisujemy swój nick z gry i klikamy na przycisk obok.

 

1233q.png

 

3. Z listy wyszukujemy nasz nick, i w kolumnie Kill/Dead widzimy liczbę zabitych przez nas osób i liczbę ile razy zabito nas. By uzyskać nasze ratio należy liczbę zabitych podzielić przez liczbę śmierci. Czyli w moim przypadku 8 : 20 = 0,4.

 

12344n.png

 

 

Jak usunąć krzaczki z gry!:

 

Ściągamy plik:

 

 

http://www.multiupload.com/KEHBTG0VDU

 

Hasło:

 

mpcforum.pl

 

Wklejamy je do np. C;/Nexon/Warrock/Data i zastępujemy zamiast starych FONT

 

I mamy w grze Angielskie Napisy [ te Font pochodzą z Warrocka INT ] więc i sami możecie je skopiować z WR INT

 

Jeżeli to nie zadziała, ale mało możliwe, to w Panelu sterowania, Języki Regionalne, w zaawansowane zaznaczcie w Tabele konwersji stron kodowych, wszystko co z Korea związane i zaistalujcie w Języki Pliki dla języków wschodnioazjatyckich, jak jeszcze nie pomoże to w Zaawansowane zmieńcie język na Angielski(Stany Zjednoczone) [ potrzebna będzie płyta Windows-a!]

 

 

Jak dostać MP7A1 oraz 5 slot na 30dni! by Paulina224

 

Po 40dniach od wejścia na konto dostajemy MP7A1 i 5 slot

 

Do użytku tylko dla MPCForum!

 

 

 

Podziękowania dla wszystkich, którzy nieświadomie pomogli mi napisać ten tutorial. Skopiowałem te obrazki, które się zgadzały z obecną wersją...

Mam nadzieje, że użytkownicy nie mają nic przeciwko: "Do użytku tylko dla MPCForum" - uszanowałem to.

 

Poprawiłem to co sie zmieniło i dodałem kilka przydatnych objaśnień...

 

 

 

Zakaz kopiowania poradnika. Tylko dla MPCForum.

nfsw_SALIERI12.png

Nie gram już :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie mogę założyć konta prawdopodobnie zły KSSN 2 !!!! prosze o help lub konto !! PROSZE

Opublikowano

KSSN musisz sam znaleźć. Nie jest to takie strasznie trudne. Jeśli masz farta znajdziesz w godzinkę, jeśli nie ciut dłużej (4-5h)

nfsw_SALIERI12.png

Nie gram już :D

Opublikowano

Szczeże? Dodałeś tylko 4 obrazki, więc nie pisz że to jest Tut. A podpięcie - chyba w snach.

 

@Oj tam ;d

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

szczerze? Pisze się "szczerze".

Gdybyś był bardziej ogarnięty w temacie, to wiedziałbyś, że dodałem kilka bardzo istotnych informacji.

 

btw... nie 4 tylko 6. ( z tym co jest poniżej to 7)

nfsw_SALIERI12.png

Nie gram już :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Teraz tak łatwo zrobić konto na koreanie.Zrobiłem prze 5 min konto. :rolleyes:Rejestrujcie się szypko bo zaniedlugo nie będzie tak.

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...