Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft Wojna o NIE ZNANE [65% SURVIVAL + FRAKCJE] [20SLOTOW NA START] Zapraszamy ! Mila administracja [ Nie zabijaja na GameMode ] Wersja 1.2.3


SpikeVlog

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Minecraft Bitwa o nie znane

Typ: 60% Survival + Frakcje

Adres IP: s21.mineserv.eu:11355

Status: status.png?ip=s21.mineserv.eu&port=11355

informacje.png

Sloty: 20 ( Bedzie wiecej )

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

team.png

[Wlasciciel]Hardkox

pluginy.png

Gdy wbijesz na serwer

inne.png

Instrukcje jak dołączyć do frakcji i grać na naszym serwerze :

Komendy:

/f create [nazwa gildii] - Zakładasz swoją gildię.

 

/f desc [opis] - Opis gildii

/f invite [gracz] - Zaprasza gracza do glildi

 

/f deinvite [gracz] - Usuwa zaproszenie

 

/f kick [gracz] - Wyrzuca gracza.

 

/f sethome - Ustawia home dla gildii.

 

/f mod [nick] - Daje rangę moderatora gildii dla gracza.

 

/f admin [nick] - Daję rangę właściciela gildii.

 

/f open - Otwiera rekrutacje glildi

 

/f close - Zamyka rekrutację gildii

 

/f join [nazwa gildii] - Dołączasz do gildii

/f leave - Opuszczasz gildię.

 

/f chat - Tryb pisania na chacie gildii, tylko gildia widzi co piszesz.

 

/f home - Teleportuje gracza do gildii. /f list - Wyświetla wszystkie gildie na serverze.

/f who [nazwa gildii] - Wyświetla listę graczy należących do danej gildii

 

/f claim - Zabezpiecza teren gildii. 16x16 na długość i szerokość, głębokość full i wysokość full.

/f autoclaim - Zabezpiecza dany teren gildii, Zabezpiecza teren na około którego chodzisz.

 

/f ally [gildia] - Proponuje sojusz gildii.

 

/f enemy [gildia] - Ogłasza wojnę.

 

/ F tag [tag frakcji] - Zmiana tag frakcji

 

/f money - Wypisuje ci komendy .

/f money d <ilosc> - wpłaca tą kwote na konto gildi !

I na serwerze dzialaja takie komendy jak

/sethome i inne !

Jest lwc i tp !

 

Zrob NAJLEPSZA GILDIE !

 

Zapraszamy !Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

A więc tak zapłaciłem Adminowi ponad 50zł + i miałem dostać Gift-Code puźniej się okazało że Gift-Code nie działa no i on powiedział że mi da Creative no i mnie zbanował :(

Nie radzę wbijać na serwer.

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

TediPro to idz na policje zgłos oszustwo bo to jest akt prawny nr 220 więc odszkodowanie ci sie nieleży 2000 zł oraz mu 3 lata wiezienia

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC
Opublikowano

Gift Code kupuj z minecraft.net albo przynajmniej allegro człowieku a tak wogulę to zapowiada się całkiem nie źle a jak wpisujesz komędę /f autoclaim i obejdziesz obok swojego zamku to co z wysokością???

Opublikowano

Nie polecam

 

Wchodze na serwa wszystko super pięknie wpisuje dla testu /lwc i co widze??? JEST PLUGIN LWC ... TO JEST debilizm żeby dać LWC i Factions razem no ludzie prosze was kiedy jest lwc na serwie Surv+Factions to nie ma w ogóle sensu podbijać wrogą frakcje ... bo i tak skrzynie są zablokowane :/ nie rozumiem ludzi którzy robią serwa factions i wjeb**ą tam jeszcze to gówno lwc... ;/

 

Przez LWC 4/10

:>>

Opublikowano

A więc tak zapłaciłem Adminowi ponad 50zł + i miałem dostać Gift-Code puźniej się okazało że Gift-Code nie działa no i on powiedział że mi da Creative no i mnie zbanował :(

Nie radzę wbijać na serwer.

Popieram tego oto użytkownika . Ten człowiek (admin)to oszust . Mnie też oszukał ale mnie o dużo mniej bo tylko na 10 zł ale zawsze coś . Miałem wysłać sms i dostać admina . TO OSZUST ! NIE RADZĘ WCHODZIĆ NA SERWER MAPKĘ MA NA 1 TYDZIEŃ !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...