Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYT] Zakładanie Serwera na Hoście


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Z tej Strony TheSharem .

 

Mam do Was Wielkie Mega Pytania ( oczywiście dla mnie jest Wielkim Pytaniem :P) brzmi o no tak :

 

Jak założyć server na hostingu tzn Co i jak po kupnie Serwera Co się robi itp ...

 

A drugie pytanie to :

 

Co lepsze VPS czy dedyk ...

 

Z góry dziękuje ^^

Opublikowano

Masz na forum poradniki o zakładaniu serwera na dedyku, choćby tu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/458444-tutserwer-na-dedyku-sf2011-freebsd-74-32-bity/

 

Co lepsze? Jeżeli chcesz założyć serwer na kilkuset/kilka tysięcy graczy to dedyk będzie ci niezbędny. Jeżeli dla mniejszej ilości to VPS wystarczy. Sposób zakładania serwera jest dokładnie ten sam zarówno na dedyku jak i na VPSie.

Opublikowano

W spisie tutoriali masz tutorial "Stawianie serwera Metin2 od zera", czy jakoś tak.

A co do serwera to wiadome że dedyk.

 

Dedyk - Masz maszynę tylko dla siebie, od czego nazwa "Dedykowany", prawda :D

VPS - Wirtualny system, na komputerze jest zainstalowany system, i systemy wirtualne, na jednym komputerze jest wiele wirtualnych systemów,

współdzielonych z innymi :)

screenshot_10.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...