Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MegaTutrioal by Karol Kuczmarski i problemy w MV 2010 express


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemmaaa !

Gdy ''wklepie'' kod :

// First - pierwszy program w C++
#include <iostream>
#include <conio.h>
void main()
{
std::cout << "Hurra! Napisalem pierwszy program w C++!" << std::endl;
getch();
}

 

w MV 2010 wyskakuje mi :

 

1>------ Build started: Project: firstek, Configuration: Debug Win32 ------

1>MSVCRTD.lib(crtexew.obj) : error LNK2019: unresolved external symbol _WinMain@16 referenced in function ___tmainCRTStartup

1>d:\programowanie\firstek\Debug\firstek.exe : fatal error LNK1120: 1 unresolved externals

========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ==========

 

Wie ktoś dlaczegoo ?

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

tak się pisało pare lat temu

 

 

// First - pierwszy program w C++
#include <iostream>
int main()
{
std::cout << "Hurra! Napisalem pierwszy program w C++!" << std::endl;
std::sin.get();
return 0;
}

Opublikowano

a to znasz jakiś ''świeży'' tutrioal do C++ ? bo dziwne ale jak zmienię z ''void'' na ''int'' albo usunę to działa mi w Code:Blocks 10.5 :P,

 

 

 

// First - pierwszy program w C++
#include <iostream>
int main()
{
std::cout << "Hurra! Napisalem pierwszy program w C++!" << std::endl;
std::sin.get();
return 0;
}

 

1>------ Build started: Project: programm, Configuration: Debug Win32 ------

1> main.cpp

1>d:\programy\programm\programm\main.cpp(6): error C2228: left of '.get' must have class/struct/union

========== Build: 0 succeeded, 1 failed, 0 up-to-date, 0 skipped ========== :P

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

ten jest świeży tylko nie zbyt zgodny z niektórymi standardami

Po prostu dalej używaj int zamiast void i return 0 czy co tam chcesz....

Cytat

 

Orientacja seksualna polega na tym, że jeden mężczyzna lubi blondynki, drugi szatynki, że jedna pani woli umięśnionych mężczyzn a inna chudych intelektualistów. Homoseksualizm nie jest orientacją jest chorobą za którą homoseksualiści nie ponoszą odpowiedzialności. Pewna grupa ludzi rodzi się upośledzona fizycznie, na przykład bez ręki ale czy to znaczy, że wszystkim zdrowym powinniśmy też obcinać ręce? Nie, powinniśmy zapewnić im protezy. Obowiązkiem państwa jest zapewnienie homoseksualistom, jak wszystkim upośledzonym fizycznie czy psychicznie profesjonalnej opieki medycznej.

Opublikowano

Temat do zamknięcia

Wszyscy macie po like'u :)

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

No i korzystanie z conio.h które nie jest w standardzie też źle uczy, aż dziwne, że ten kurs jest tak popularny

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...