Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HARD] GoMetin Tego jeszcze nie było ;)


Gremix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gometinlog.jpg

 

dedyk.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

Intel i7-980X Hexa-Core

 

ram.png

24 GB DDR3

 

net.png

1000MB

 

linki.png

 

web.png

http://www.gometin.pl

reg.png

http://www.gometin.pl/index.php?x=register

klient.png

www.gometin.pl

rank.png

http://www.gometin.pl/index.php?x=rankp

is.png

www.gometin.pl

ip.png

Po co 

status.png

ON-LINE!

pl.png

http://gometin.pl/xgo/GoMetin.exe

skan.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=145b7f1956ce3916236ccd6fd1f87f1404272becc4abc186b4401e7f92b49bef-1314089209

 

 

info.png

 

npc.png

 

handlarzegomt2.jpg

 

 

 

exp.png

200%

 

drop.png

200%

 

yang.png

200% - 300%

 

video.png

 

Zamknieta.png

 

kontakt.png

Gra,Forum

 

 

team.png

 

[GA]Krystyna

 

[GA]MTH

 

[GM]Marcin86

 

[GM]Cygan

 

 

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

Serwer bardzo dobrze się rozwija,poziom trudności [MEDIUM] (nie 4fun) Max lv =250Max staty =125działa on na bazie Metin2(2011) ,więc jest dobrze zabezpieczony, w grze wprowadzone są : -nowe mapy: pustynia zombie 100+ , pustynia gnomów 120+ ,mapa nag 130+, 2 nowe dt (nowe moby i kamienie metin),w pełni odbugowana Grota V1,V2 wraz z komnatą Niebieskiego Smoka :wub: -bronie: wszystkie podstawowe epiki od 80 i 90 lv,z których przerabiamy metalem lub u seonga na nowe bronie 100+(miecz nieb.smoka, sztylety światła,wachlarz leżącego smoka,Święty Miecz,Miecz Diabła) bronie 120+ (miecz zin,miecz mist. smoka,+ wachlarze,sztylety,luki,dzwony,miecz dla sury ), :P wszystkie bronie możemy ulepszać metalem ! -Nowe Zbroje Hwang zwykły oraz królewski ,biały Hwang 130lv :wub:,Hwangi tylko u Seonga szmaragd->szafir->rubin----> z którego robimy zbroję 100+ (Heraklesa,Hektora),możliwość ulepszania metalem -nowe hełmy ,buty -Tarcze: Tarczę 100lv (Arhan,Thai),które robimy z tarcz 61lv :) Tarcze Śmierci ,którą robimy z tarczy na 100lv :) -6-7 bon (nie u NPC),leci z sakwy szczęscia (z niej leci m.in 6-7 bon ,5 bon ,)sakwa dropi z metków 120lv oraz jako nagroda za niektóre niepodzianki -Nowe Bossy : DT:Niebieska Śmierć 90+ (dropi szkata niebieskiej śmierci),Generał Zombie 120 +(dropi szkata Generała Zombie) Minotaur na Gnomach 130+(dropią SKamieniałe łzy ,Obsydian,Znisz) Niebieski Smoka w kryształowej komnacie :) 100+(dropi pełno pereł,szafiry ) Boss Nag 130+ (drop nieznany) :lol: -Kamienie metin: 120lv (Pustynia gnomów),leci z nich m.in. sakwa szczęścia,broń 75lv, pd,2x drop,perły,szamargdy,skamieniałe lzy,obsydian 110lv (Pustynia Zombie), drop: broń 70lv , pd,2xdrop,perły,skamieniałe łzy ,obsydian -misję \"Niespodzianki \" oraz w pełni odbugowany biolog (co 3 h ) Coś o ulepszaniu : Do robienia epików potrzebne są obsydiany i skamieniałe łzy ,które lecą ze szkat bossów , z groty ,metków 90+ oraz 120+ , map 100+ i 120+, (ze szkaty króla zombie 5łez albo 10 obs ).Itemy do 65lv oprócz biżuterii 54 lvi i ebo robimy bez ulepszaczy do +9 z szansą 80%.Inne przedmioty od +6 robimy głównie z perłami ,małzami,skamieniałymi łzami ,obsydianami. Do wykonania broni 120 + jak i zrobienia białego hwanga wymagany jest talizman zombie ,który dropi ze szkaty króla zombie .Wprowadzonych jest wiele bardzo ciekawych misji(niespodzianki ) ,za które dostajemy bardzo cenne nagrody .Możliwe ,że zostaną wprowadzone księgi misji z bardzo ciekawymi nagrodami !!!..Jest stały event -każdy za wbicie 92 lv otrzymuję 1000SM oraz za 130lv 3000SM Ogólnie nic tylko wbijać i grać !!!! :glasses: Nowe butki i hełmy: Dołączona grafikaDołączona grafika Nowe Zbroje: Dołączona grafikaDołączona grafika Nowe bronie i tarcze: Dołączona grafikaDołączona grafika Nowe metiny: Dołączona grafika Nowa moby: Dołączona grafika Smok w grocie: Dołączona grafika 3 Rodzaję DT jedne do ripka ,2 do niebieskiej śmierci,3 do Generała Zombie :)

 

 

stopka.png

[/center]

Opublikowano

Nie polecam, głównie z powodu 50 graczy online, serwer juz troche stoi a 50 graczy online ;s

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...