Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Jak oddzielić małego cuboida od dużego.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam problem bo chcę zrobić survival+fb i chciałbym zrobić 2 światy, ale jest problem bo nie wiem na jakiej zasadzie działają cuboidy na działki w mieście. Może to trochę rozwinę, otóż chcę dać dużego cuba na miasto i potem dawać cuby na osobne działki i nie wiem jak od dużego cuba odjąć ten mały, żeby gracze tylko na swoich działkach mogli budować. Może ktoś mi to wytłumaczyć?

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

link do youtube niestety to gdzie on to piszę musisz sam sobię poszukać ale myślę że to w granicach 15 - 25 minut było jak dawać cuby

 

link :

[url="http://www.youtube.com/watch?v=Bz4M59lSIok"]http://www.youtube.c...h?v=Bz4M59lSIok[/url]

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

musisz usunac oba komeda /remove <nazwa cuba > i potem postaw 2 obok siebie daj lapke xD

koles.png123mc.jpgkoles.png

 

 

 

 

Daj "+"

koles.pngkoles.png

 

PLOSE PLOSE PLOSE

Moj kanał na youtube : youtube.pl/sliwa4045

 

a kanał na Livestream ; www.livestream.com/sliwa4045 zapraszam na live :)

Opublikowano

region setparent nazwa cuba nazwa miasta

pomogłem daj + lub naj

Masz coś do mnie? To masz coś do mojego klanu.

GOOD LUCK GRACZU.

POMOGŁEM DAJ LIKE!

Sygnatura została stworzona przezemnie dlatego są w niej błędy! :)

mca.png

Opublikowano

Robisz duzego cuba > zaznaczasz w nim malego > dajesz cuba malego, tak jakbys dawal normalnie > piszesz /region setparent [maly cub] [duzy] (bez nawiasow) i to tyle

Opublikowano

Jezeli zakladasz cub na terenie innego , musisz nadac mu tzw. ''rodzicow''. Inaczej gracz nie bedzie mogl budowac na tym ''malym cubie''

 

Czyli wpisujesz /region setparent <nazwa malej dzialki> <nazwa duzej dzialki>

vvnOp.jpg

 

Dostałeś bana na ip? Zapraszam:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/528907-tutcyberghost-ukrycie-ip-komputera/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...