Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Diss] NieTutejszy vs. Makavelli


NieTutejszy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321146730-U250803.png

 

Wyzywający: NieTutejszy

Wyzwany: Makavelli

Wstawianie prac do: 3dni

Głosowanie do: 3dni

Tematyka: Ty dasz temetyke mi ja tobie :)

Notatka: 1x 16, Można pisać ile chcesz ;D zapraszam chętnych :)

 

 

Generator by krycha1996 dla

FanART

NIE MA

Opublikowano

Skopiesz mi dupę? :D

 

Miało być 16 wersów :D

Temat dla Ciebie: telewizja :D

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Jedziemy!

 

Kolejna ofiara zapisana w mym notesie

Kozak 12 lat który chodzi ciągle w dresie

Jesteś cienki przecież, to widać po twoich wynikach

Gdy ja zabawiam kilkę ty rozkuriwasz się na płytach

Słaby klip na youtube - nie jestem tu hejterem

To diss pedale, więc jesteś moim celem!

I nie pisz riposty - bo ona nie pomoże

To święte słowa przez żniwiarza podkreślone!

Brak weny i charyzmy- to widać w twoich tekstach

Zostaw majka w spokoju - zejdź na ziemie dzieciak!

I nie pisz "Maka przestań", bo ja tu mam racje

I nie wjeżdżaj że z kidem mam większe popracie!

Wszystko widać na kartce która jest u ciebie pusta

Znajdę cię na ulicy - nie pomoże ci chusta!

Każdy wie żeś ty kurwa i tak nie masz szans

Mówisz że wygrałeś? Kolejne z twoich kłamstw!

 

Żyjesz jak byś miał schizmę w necie masz show-biznes!

Przedstawiasz team hejterów zostawiam ci na mordzie bliznę!

Zadzwoń znów po policję, bo ściągnąłem piracką grę

Nie masz przyjaciół tylko bronisz się internetem!

No gdzie twój fejm, dziś miażdży cię król spięć!

Spręż dupę i powiedz że znów nie działa net !

Mam chęć cie spanczować żebyś zaczął się pocić!

Żebyś myślał o tym, po nocach nie spał i nie dzwonił

Żebyś o tym myślał, jak o naskokach na youtube!

Na twój profil dziwko bo reklamowałeś swoją dupę!

Najważniejszy jesteś ty! Tylko o sobie chamie myślisz!

Inni na zawołanie chociaż z mordy jesteś kapryśny!

Wciśnij "usuń konto" bez internetu byłbyś nikim !

Znam twój słaby punkt - boisz się krytyki !

Weź pedale wybij z mózgu, że możesz to wygrać

Przecież każdy dobrze wie, że ty zwykła marna pizda!

 

Powodzenia!

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Słuchaj kurwa lamusie, bo sprawa jest prosta

Na forum, w telewizji czeka cię pedale hłosta

Możesz kurwa tu zostać, każdy tu pierdoli łajze

Masz przejebane życie, Ja ci robię większy bajzel

Drugi Zygmunt Chajzer, Siedzisz po uszy w gównie

Nie miej kurwa pretęsji że tu całą prawde mówie

W każdym poscie dajesz LUBIE by zyskać poparcie ludzi

Nikt na ciebie nie głosuje, weź skończ się kurwa łudzić

Lubisz w spermie się brudzić, w tv cię walą w dupe

Zrób reklame z domestosem, umyj morde będzie super

Dawno jesteś trupem, zrób teleturniej "wypierdlalaj"

Twoje ziomki to TEDE?ZUROM? gorsze dziwki? NARA!!

Bardziej się postaraj, hańbisz się na każdym kroku

Przemawia przez ciebie zakłamanie w twoim wzroku

Idz do rozmowy w toku, pochwal się że jesteś gejem

każdy splunie ci w twarz, prosto w oczy cię wyśmieje

 

 

Dawno tekstów nie kminiłem, lecz nic się nie zmieniło

Nie masz ze mną szans, tak Kurwa będzie - było

Z beńkiem ci się pofarciło, lecz nie licz na farta teraz

Bo moim pojeździe nie będzie co z ciebie zbierać

Radze ci się z tąd zabierać, w TV przynosisz wstyd

Nie myśl że będziesz kimś, jak dostałeś range KID

Znajdujesz się w gronie GNID! nie zmienisz tego za nic

Postaw burdel z dziewicami, weź się szanuj albo zamilcz

 

 

Tak jak mówiłem wrzucam, czysty spontan :)

Powodzenia i zapraszam do głosowania

 

Maka dałeś kolejne wersy podczas głosowania ;D

NIE MA

Opublikowano

NieTutejszy, bardzo mi się spodobało. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Głos na Grandera. ( od zawsze na zawsze bedzie Granderem )

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Mak, czy Ty przypadkiem nie zmieniłeś tekstu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Głos na Grandera.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...