Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

o co chodzi z ref linkami?


Great White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi o to że jeżeli ktoś zarejestruje się na twój link to idzie od tego dla Ciebie prowizja ;)

Opublikowano

Ale nie chodzi o to, że za każdy wbity 5lvl masz 400RP.

 

Za 10 5lvlów masz 975RP.

Opublikowano

Za wbicie 3 lvl dostaje się 400 rp. Na każdym koncie.

A za 10 reflinków dostaje się 975 rp. Żeby zaliczyło refa musisz mieć na każdym koncie 5 lvl.

 

I jeszcze zadam takie pytanko:

System zaproszen ma na celu nagrodzenie graczy, którzy zapraszaja swoich znajomych do gry w League of Legends. Z tego powodu, odradzamy tworzenie kont typu "smurf", umieszczania ukrytych linków zapraszajacych, lub korzystanie z botów/skryptów w celu zdobycia tych nagród. Stanowi to naruszenie warunków uzytkowania Kodeksu postepowania League of Legends, który zabrania: "Brania udzialu w dzialaniach, które wedlug Riot Games polegaja na oszukaniu innego uzytkownika Gry..." Zdobywanie nagród programu ZZ w nieuczciwy sposób jest niesprawiedliwe w stosunku do graczy, którzy takze biora w nim udzial i przestrzegaja warunków uzytkowania i w zwiazku z tym, mozemy uznac, ze nagrody te nie zostana przyznane.

Czyli można robić samemu refy żeby te 975 rp dostać czy już nie można?

Opublikowano

Aby zrobić refflinka należy się zalogować na koncie, na którym chcemy zgarnąć nagrody, czyli tym 30 lvlu przykładowo.

klikamy zaproś znajomych, jeszcze raz nam się ukaże takie okienko, gdzie będzie bodajże teemo.

kopiujemy link, który nam wyskoczy, aby go przesłać przyjacielowi i wklejamy w adres przeglądarki.

pojawi się okno z rejestracją, wpisujesz byle jakie dane.

później wbijasz na to konto i robisz 5 lvl, ( jak wbijesz 3 lvl to dostajesz 400 rp, za co można kupić dopalacze expa i szybciej wbić 5 lvl )

i kiedy już wbijemy to wchodzimy jeszcze raz w zaproś znajomych, tym razem w zakładke zaproszenia > udane zaproszenia.

tam nam się pojawi gracz jakiego zaprosiliśmy i jego lvl. Ta lista się aktualizuje co jakiś czas, także od razu ci nie nabije 5 lvla i nie dostaniesz od razu nagrody.

Gdy już ci nabije ten 5 lvl wchodzisz w zakładke obok > nagrody i odbierasz nagrody.

 

tak wygląda robienie reflinka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...