Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy na tym PC pójdzie LoL, i jeśli tak to ile FPS wyciśnie?


Splinter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, chciałem się od was dowiedzieć czy na takim PC opłaca sie pobierać LoLa, na takim oto sprzęcie, oraz ile tak na oko wyciśnie z tego kompa FPS podczas takiej standardowej gierki 5v5 lub 3v3:

Procesor : Intel ? Celeron ? D CPU 3.46Ghz

Pamięć Ram : 1016MB (1GB zapewne :))

Karta Graficzna : Intel ? 82945G Express Chipset Family , 128 MB Pamięci

DirectX 9.0c

Dam Like

 

PS: Ten komputer nie jest mój, tylko kolegi , ja mam o wiele lepszy, ale nie byłem pewny co do tego komputera, ja na swoim starym PC'cie wyciskałem po 30 FPS na Procku 1.8Ghz, 1GB Ram i 128 MB Grafa przy najgorszych detalach dlatego chciałem sie spytać.

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Gość Menesterowy
Opublikowano

15 FPS przy optymalnych ustawieniach.

Procek i karta graficzna do wymiany.

Opublikowano

A ile by wycisnął przy najgorszych ustawieniach w lolu? ( szybki teren, bardzo niskie detale itp.)

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Jakbyś ustawił Szybki Teren to by raczej nie cieło... zabardzo przynajmniej.

Opublikowano

Słuchaj ja puki co mam podobny sprzęt i LoL mi chodził bez zacinania się ^_^

Jedyne lagi to trochę długie te ładowanie gdy wszyscy wybrali postacie i masz obrazki każdego gracza oraz paski w procentach ile się komu załadowało.

I drobnostka przy rozpoczęciu mapki to znaczy, " Gra się rozpoczyna " - taki komunikat i wtedy lekki lag 2 sekundowy a reszta śmigałem całe mapki bez zarzutów. :):D

E9mwj60.png
Opublikowano

O taką odpowiedź mi chodziło, więc wszyscy dostają like za poświęcenie 5 minut na moje głupie pytanie, dzieki wielkie za odpowiedź :)

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Gość Menesterowy
Opublikowano

Odpowiedź udzielona, zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...