Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena konta


Gameros

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak posiadam konto prawie 600 win , niestety 700elo.

 

Jest 71 postaci , 31 skinów,

 

Runy:

ad x9

ad x9

ad x3

kryt x3

kryt x4

armor x3

armor x9

armor x8

as x9

as x3

armor pen. x2

armor pen. x4

cirt dmg x2

Jest 9 stron z runami.

 

Postacie:

ahri,alistar,ammumu,anivia,ashe,blitz,chogath,corki,mundo,evelynn,ezreal,fiddle,fizz,gp,garen,gragas,hemi,irelia,jarvan,jax,karma,karthus,kassa,katarina,kayle,kennen,kogmaw,leesin,malphite,malzahar,maokai,master,morde,morgana,nasus,nathilus,noc,nunu,olaf,pantheon,renekton,riven,rumble,ryze,sejuani,shaco,shen,shyvana,singed,sion,skarner,soraka,swain,talon,taric,tristiana,trundle,trynda,tf,twitch,udyr,urgot,vayne,veigar,vladimir,voli,ww,wukong,xerath,yorick,ziggs.

 

Skiny:

Alistar złoty,Alistar darmowy,pharaon ammumu,little knight ammumu,jurasscic cho gath,dr.mundoverse, fiddle suprise, gp minuteman, darkforge jarvan,harbringer kassadin,karate kennen,dragon fist lee,acolyte lee,shamrock malp, djinn malzahar,chosen master,dragon knight morde,void nocturne,forsaken olaf,full metal pantheon,redeemed riven,professor ryze,royal shaco,surgeon shen,earthrune skarner,riot tristiana,lil slugger trundle,butcher urgot,leprechaun veigar,blood lord vladimir,hyean warwick,battelcast xerath.

Opublikowano

więcej niż 50-100 zł nie dadzą. look elo hell ;/ no może trochę dadzą jakieś 110zł ale wątpie

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Wcale nie malo.

Jedyny plus konta to dość dużo skórek.

160zl max.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Co z tego, że masz postacie i runy, skoro masz 700 ELO.

Nie wyjdziesz z ELO Hell, a w szczególności na takim ELO.

Dostaniesz za konto max. 120zł ze względu na skiny i championów.

Opublikowano

jeśli dasz radę powinieneś do 200zł się dorobić

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Opublikowano

Za konto moge Ci dać konto na East z 79 postaciami , runy ad/ap .

28 skinów

 

 

elo 1100

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...