Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zarobić na serwerach metin2 ! look


aifelus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was !

 

Wiem że jest full poradników na zarobek lecz ten jest naprawdę fajny !

Na początek to musicie grać na serwerze podobnym do np. MexiliaMt2 ponieważ tam dropią stalki +0 na mapce metków od 110 chyba, ale chodzi o to żeby po prostu dropnąć łatwo dużo stalek +0.

 

 

 

cooltext6_rxaappr.png

A więc tak : gramy na serwerze który ma to co wspomniałem wyżej, czyli duży drop stalek np. na New DT ;)

`Zbieramy tego full np. 10 zbroi czarnej stali.

`Wsadzamy bony 1-5. ( chyba że was nie stać na to :D )

`I jeżeli w 1-5 bonusie wpadnie nam np. : odporność na magię i hp + ( bony losowe )

to ulepszamy ją na +9

`I jeżeli możecie to idziecie do New DT z niezłymi kolegami lub przypadkowymi osobami.

`Dochodzimy do KOWALA i ulepszamy ją np. na krwawą zbroję ( gdzie niegdzie trzeba z krwawej i dopiero w dt ulepszać )

`I tak chodzić możemy cały dzień jeżeli i tak nie masz co robić na serwie.

`I wkońcu zrobimy HWANGA !!

 

 

 

Otrzymujemy HWANGA 2x odporność na magię a ludzie dają bardzo dużo różnych itemków lub full YANG !

 

 

Poradnik napisany został dla graczy którzy

już się nudzą na swym serwerze i chcą zarobić

na nowe itemki. :P

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

Opublikowano

Po 1. Poradnik do d*py.

Po 2. Do stalki nie da się wbić bonu % na magię (drugiego)

Po 3. Do DT nie opłaca się chodzić z takim syfem

Po 4. W DT pali itemy! Więc się tam ich nie ulepsza.

Po 5. Chyba tylko na Mexili dropią stalki po 10szt. bo na innych serwach

stalka na woja+9 [5b] Jest naprawdę droga.

 

I większość takich poradników dotyczy także PL .

Przynajmniej z nazwy także można tak zrozumieć.

 

Moim zdaniem kosz.

 

PS. I za duża czcionka.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Coś Ci poradnik nie wyszedł. Zrobiłeś go na jeden serwer, a i tak takie poradniki robi się na forum tego serwera. Do stalki nigdy nie wbije Ci x2 magia. Nigdy.

Opublikowano

Jak masz w itemie wbudowany jakiś bon to nigdy nie wejdzie . chyba ze w stali mogłoby byc jesli robiłoby sie z boga ( na jakimś serwie bylo )

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Ja grałem na xenox i na mexili i mogłem do stalki wbic 2x magie !

 

Po 2. Do stalki nie da się wbić bonu % na magię (drugiego)

Po 3. Do DT nie opłaca się chodzić z takim syfem

Po 4. W DT pali itemy! Więc się tam ich nie ulepsza.

Po 5. Chyba tylko na Mexili dropią stalki po 10szt. bo na innych serwach

stalka na woja+9 [5b] Jest naprawdę droga.

 

 

2 odpowiedzialem UP

3 przeczytaj co jest napisane malą czcionka w prawym dolnym rogu

4 ALE to przeciez mozesz ulepszyc tez inny item a zaraz nastepny !

5 tego nie musiales pisac bo przeciez ja to napisalem haha !

 

POZDRO

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

Opublikowano

@up nie wiem ale ty chyba masz wyjebisty sposob myslenia kto by ci ulepszal stalki na Epika w DT chyba ty ... gorszego * nie widzialem od dawna -.- stal dla woja jest duzo warta wiec gdybys sprzedal stalki bys mial nice zysk i starczyloby na 100% zeby kupic ulepszacze :) wiec temat do zada moze i nawet tam by go nie chcieli .

 

zastanow sie co piszesz w tematach bo nie potrzebnie robisz robote dla MODOW i zasmiecach forum ;x

 

 

skoro ci wbilo 2x bon na magie Pochwal sie i pokarz nam ladnie tutaj :)) to jest to samo jakbym napisal ze jestem FuBu czy tam GA Polskiego Globala :)

Opublikowano

RuSs3R@

 

Haha proszę Cię , ty wiesz ile kosztuje stalka na Mexili ? hahahaha ziooom !

Ty wgl wiesz co oznacza stalka na serwerze MexiliaMt2 ?

Wejdz na serwa i obejzyj go a potem oceniaj bo zbyt drogie one nie sa !

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...