Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-TuT]Jak zrobić trochę "inną" bramkę z pistonów.


Badyl98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokażę wam jak zrobić bramkę/tajne przejście z lepkich tłoków.

A więc podążajcie za screen shot'ami

:)

uploads/monthly_03_2012/post-559426-0-60491100-1331323079_thumb.png

uploads/monthly_03_2012/post-559426-0-51414300-1331323165_thumb.png

uploads/monthly_03_2012/post-559426-0-34089500-1331323195_thumb.png

uploads/monthly_03_2012/post-559426-0-15922300-1331323207_thumb.png

uploads/monthly_03_2012/post-559426-0-18247000-1331323221_thumb.png

Trzeba też dźwignię do wyłączania i włączania mechanizmu postawić!

uploads/monthly_03_2012/post-559426-0-75533300-1331323251_thumb.png

No to na końcu trzeba to obudować nie? Ja to zrobiłem tak

:D

uploads/monthly_03_2012/post-559426-0-94428000-1331323255_thumb.png

A po wciśnięciu dźwigni......

uploads/monthly_03_2012/post-559426-0-96549800-1331323273_thumb.png

 

 

Jeśli pomogłem to.... fajnie :D

 

Liczę, że szczelniesz +

 

SORRY ZA TO ŻE SS'Y SĄ NA DOLE :(

post-559426-0-60491100-1331323079_thumb.png

post-559426-0-51414300-1331323165_thumb.png

post-559426-0-34089500-1331323195_thumb.png

post-559426-0-15922300-1331323207_thumb.png

post-559426-0-18247000-1331323221_thumb.png

post-559426-0-75533300-1331323251_thumb.png

post-559426-0-94428000-1331323255_thumb.png

post-559426-0-96549800-1331323273_thumb.png

Opublikowano

Po co tak kombinować ? Są lepsze sposoby na zrobienie drzwi z tłoków o ile o to ci chodziło . Moim zdaniem o wiele prostsze i nie zużywamy do tego dużo materiałów . Taki filmik Karlexx 'a jest na yt. Zobaczcie sobie ...

Zbieram LAJKI :D

Brzydki , zły i szczery...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...