Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę] Poszukuje kogoś, kto potrzebuje GM'a czyli mnie !


aifelus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B) WITAM WAS SERDECZNIE B)

 

A więc tak jak w temacie, chciałbym zostać Game Master'em, ponieważ mój komputer nie pociągnie dedyka.

<_< !! BOOM !!

;)

 

Przejdźmy do rzeczy.

 

Co mogę zaoferować. ? :ninja:

 

`--Pomoc w wielu sprawach związanych z plikami. :D

`--Nie powtarzalne ogarnięcie Serwera. :D

`--Organizację EVENT'ów różnego rodzaju. :D

`--Odpowiedzi na każdy normalny spam od graczy. :D

`--I tego rodzaju sprawy. :D

 

Czego wymagam. ? :ninja:

 

`--Oczywiście Master' ka. B)

`--Wyrozumiałość. B)

`--Miłej i przyjemnej atmosferki w Team' ie. B)

`--Na forum nie potrzebuję żadnego wyróżnienia. B)

 

KONTAKT ZE MNĄ :

 

Tutaj mały problemik, ponieważ Gadu mi się coś pokićkało.

Ale możecie założyć Hamachi i podać mi IP&hasło do sieci na PW .

 

 

 

 

 

 

 

:P NIE JESTEM ŻADNYM " NEO " :P

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

Opublikowano

Napisz tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/565082-poszukujesz-gm-testera-chcesz-zostac-gm-poszukujesz-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera-pisz/

1388363882-U262029.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...