Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DT] PanHouse vs Lubisz_A.N.A.L vs Niewyspany [Finał]


Baksiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1326316821-U247153.png

PanHouse vs. Lubisz_A.N.A.L vs. Niewyspany

 

Rodzaj:
Diss- 16 wersów

Temat:
Zwycięstwo

Dodatkowe informacje
: Brak

Termin składania prac
: 11.03.2012r.

Termin głosowania na nadesłane prace
: 17.03.2012r.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Praca 1

Wbijam w was kurwy, nie wchodzi w grę przegrana

pare trafnych punchy, i w mych rękach jest wygrana

wasza sytuacja przejebana, trafiliście na bestie

jestem panem tortur, witam w moim królestwie

usłyszycie o moim zwycięstwie, biorę się za rolę króla

ja zgarne gold membera, wy klękajcie już do chuja

za ryja nędzna dwója, w twym bólu mam swój azyl

jesteś trzeci na podium, ale to chyba wie już każdy

PH was miażdży, to pewne, że szykuje się katorga

pierwszym celem anal, potem niewyspany do worka

kataklizmów nie będzie końca, na marne twoje łkanie

anal lubi anal, niewyspany dobre ssanie

liryka bijąca w banie, w twoim mózgu robie error

zgarniam puchar ligi, może zrobimy z tego świeto

opierdol mi pęto, możesz zacząć penetracje mojej dupy

pamiętasz tych dwóch gejów ? to są kurwa teraz trupy

 

Praca 2

 

Marzenia równam z glebą, odsuwam zwycięstwo,

Rozpętam piekło, pozostanie ból i wściekłość.

Czas witać się z kleską, i wiecie o tym dobrze.

Swój triumf wyryję wam na plecach tępym nożem.

Możecie skomleć, gdy rdzawy łom zatopię we krwi,

Zamiast do zwycięstwa bliżej będzie wam do śmierci,

Marni poeci, rymy gówniarzy z gimbazy,

Przed pokazaniem się tu wytrzyjcie spermę z twarzy,

Możecie marzyć o wygranej, nie wygracie - to pewne,

Zróbcie przysługę wszystkim i odłączcie internet,

Wasze marne wypociny same fundują sobie wpierdol,

Dissujecie się mordą - Jak można żyć z taką gębą?

Wy to nie Moje piętro - Paraolimpiada czeka,

Możecie startować w zawodach - ta, grania na fletach.

Jak Freddy Krueger dorwę w nocy i zabiję,

Wy jak Freddy Mercury - Dwa pedały i tyle.

 

Niestety jeden z uczestników nie dostarczył pracy w terminie. Dla utrzymania anonimowości nie napiszę jednak który.

;)

 

Przypominam jak głosujemy:

[Praca 1] - Głosuję tutaj, ponieważ...

[Praca 2] - Nie głosuję tutaj, ponieważ... / zostawić wolne

[Praca 3] - Nie głosuję tutaj, ponieważ... / zostawić wolne

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

[Praca 1] - Głosuję tutaj na PH. Czemu? Dobre pancze. Czasem za dużo przekleństw - to się nie spodoba userom.

Błędy końcówki: robie, pare, świeto, zgarne. Źle że ujawniłeś swój nick i wrogów w dissie.

Miał być anonimowy.

 

[Praca 2] - Nie czuję tutaj tego flow co w Pracy nr. 1.

Błędy: "kleską" i "skomleć" czy raczej skamleć?

Ogólnie praca nie jest dobra. pzdr.

 

[Praca 3] - Zagłosowałbym tutaj jeżeli by ten czub wstawił swoją pracę!

Napisał naprawdę świetny kawałek chyba przedwczoraj, lecz zapomniał że

To Moderator wstawia teksty anonimowe (aby użytkownicy potem go nie mogli edytować).

 

;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Nigdzie nie widziałem, że trzeba pisać dissy anonimowe. Anonimowy jest tekst praca nr 2, ale myślę, że to anala. ; d

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

[Praca 1] - Tekst tworzy jakościowo dobrą całość , Ph sugeruje się tym , że po prostu stara się obu na raz zbesztać potocznie z błotem co mu wychodzi : ) Jest parę przekleństw które sam bym wyeliminował , no ale bądźmy realistami "diss 16 wersów - zwycięstwo" słowo diss nie oznacza "dziękuje , przepraszam , mogę siku ?" a wręcz przeciwnie . Jest parę niedociągnięć ale to bardziej pod estetyke podchodzi a nie pod jakość . Głos leci do PH .

 

 

[Praca 2] - Nie wiem może mi się wydaje ale nieco słabsza składnia niż u poprzednika . Nie przypadł mi do gustu ten tekst , autor kieruje słowa używając porównań , brakuje mi tutaj tej bezpośredniości do "ofiar" . Praca nie jest zła ale też nie jest wspaniała tyle ode mnie .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Istna parodia kurwa... nie dość że nikt nie wysłał mi PW z tym że jest zrobiony temat finału i sam ledwo co go zauważyłem to bym chuja wiedział że jest.Tak to ja nie dostarczyłem kolejnego tekstu bo napisałem już swój tekst i nie miałem zamiaru pisać kolejnego.Dlaczego? Bo to gówno jest a nie anonimowość.Od razu widać czyj tekst jest kogo i tu nie ma żadnej anonimowości. Równie dobrze każdy by wrzucał swój tekst jak zrobiłem to ja i nie byłoby różnicy. Skoro nie wstawiono mojego wcześniejszego tekstu to rezygnuję z tej parodii, daję walkowera i życzę powodzenia dwóm pozostałym...

 

Pzdr dla userów, reszcie... a nie będę pisał co...

 

 

//Wysyłałem do całej Waszej trójki. Nie buldocz mi się tu teraz, że nic nie dostałeś. Pozostali umieli odpisać.

 

 

Problemów ze wzrokiem nie mam panie "Moderatorze" gdybym sam do Ciebie nie napisał to pewnie Ty byś tego nie zrobił...

 

Buldocz...-?

Opublikowano

Baksiu, pokaż Mi proszę Screena wiadomości (Chyba Baksiu), w której informujesz Mnie, że został założony temat finału DT i prosisz ,żebym napisał diss.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

1331585656-U215643.jpg

 

Wszyscy 3 dostali. Treść wiadomości taka sama. Coś do dodania?

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

1331585656-U215643.jpg

 

Wszyscy 3 dostali. Treść wiadomości taka sama. Coś do dodania?

 

 

 

Tak, zarówno ja jak i Anal mówimy o informacji o założonym temacie.

 

48396918.jpg

 

Gdzie tu jest o nim wzmianka?

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

A po kiego wam informacja o założonym temacie? Przecież wy nie macie prawa glosować w swoim pojedynku, a tylko napisać dissy, które następnie mieliście wysłać do Baksia.

Nie trzeba być wybitnie mądrym, by wiedzieć, iż temat dotyczący finału, pojawi się w tym dziale.

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem, Pani Wredna chodzi o to że nie wysłano nawet PW o tym że temat jest założony. Userzy nie mają obowiązku sprawdzać tego skoro temat pojawił się po około "miesiącu" od poprzedniego tematu w tym dziale?

Nie zamkniesz mnie w schematach, wykraczam poza nawiasy,
Potęguję siłę działań, choć żaden ze mnie matematyk.

Opublikowano

Sam jeszcze do mnie pisał.

 

http://screenshooter...6501197/yeyjyxt

 

 

Naradzę się z Wredną, co dalej z tym tematem. Mogę go wyczyścić, ale pod warunkiem, że ani jednego takiego posta więcej. ;)

 

 

 

Róbta co chceta że tak powiem. Dajcie mi perma lub warna za to że piszę to co czuję bo mam do tego prawo :) Mi to lotto już. Pzdr dla całej ekipy Moderującej!

Opublikowano

Anal, ale o co się tak spinasz ? Tak bardzo zależy Ci na randze ? Chętnie Ci ja oddam, bo mam ją głęboko w dupie.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Mnie też wkurwiło to, że termin się przeciągał. Miało być wstawione 11 marca, a było dzisiaj. Nie wiem z czego to wynika, ale bez żadnego info wyszło jak wyszło.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Termin przeciągany.

Początek przeciągany.

Zero informacji.

Zero zorganizowania.

Zero ogarnięcia.

 

Ale to nie My mamy rację tylko Moderator.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Dobra chłopaki. Przyznaję się do błędu - nie napisałem Wam, że odbywa się pojedynek. Chciałbym się jakoś zrekompensować, więc prosiłbym o wysłanie mi na PW każdego z Was do jutra, godziny 18, nowej, anonimowej pracy. Będę bardzo wdzięczny, jeśli pozwolicie mi naprawić mojego faila.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam Baksiu.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Ja już serdecznie podziękuje z tym diss art. Nie mam zamiaru pisać miliardów tekstów, przez błąd moderatora. Nie szanujecie mojej pracy, ja nie będę szanować waszej. pzdr

 

PS. Życzę powodzenia dla anala i niewyspanego

 

//Wszystkim zdarzają się błędy, jednak to tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Jeszcze raz przepraszam. :)

 

Tak, wszystkim zdarzają się błędy, tylko spójrzmy wstecz. Wypierałeś się, nie chciałeś się przyznać do błędu, choć pewnie wiedziałeś, że to MY mamy racje. Podobają mi się te przeprosiny, ale pisać tekst 2 raz... Spróbuj napisać coś sensownego, a potem pomyśl, że w 3 dni, masz napisać coś równie dobrego jak to. Mam jeszcze diss na benia i niewyspanego na karku, bo myślałem, że diss art będzie normalnie prowadzony.

 

//Nowa tematyka, wystarczy, że odczytasz PW. :)

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

[Praca 1] - No bardziej podoba mi się niż druga praca, dlatego mój głos leci tutaj

:)

[Praca 2-]- Też dobrze ale praca 1 bardziej mi się spodobała

 

@Down nie czytałem all komentarzy więc skąd mogłem wiedzieć że od nowa będzie

;)

NIE MA

Opublikowano

Ja bym został przy tej samej tematyce..

Tylko zrobiłbym to od nowa. ;)

 

UP. Nie spam.

 

Myślę że wszystko wyjaśnione.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...