Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Potrzebuję golda chociaż 3 dni


Jacek6594

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do zniżek i do kupna adrenaliny i fleshy :) Ma ktoś może ip gdzie wchodzą reklamy co się smienia H NA L ? Z pleyspana oczywiście nagradzam lajkiem. A jak nie ma ip to powiedzcie w jakim kraju wchodzą.

Co by tu. ? Siema!

rnket.png

Opublikowano

Hmm moim zdaniem nie można o to prosić na vt jak dobże pamiętam jest taki pkt w regulaminie ,a pozatym dla mnie to jest głupi post sciągnij sobie hidemyip or hotspotshield i se rób a jak nie umiesz to poczekaj aż ktoś założy posta z reklamami a nie onie prosisz jak jakiś kid!!

Opublikowano

@Dla czego mi jeździsz a miast pomóc ? :) Skoro nie potrafisz pomóc nie pomagaj. W regulaminie nie ma nic o zakazaniu proszenia o reklamy. Więc nie szpanuj bo wcale nie znasz regulaminu ^ ^I myślę że na tym forum jestem więcej od Ciebie więc się nie pruj.

Co by tu. ? Siema!

rnket.png

Opublikowano

Ostatnio dodano 2 reklamy i masz premke :D

1.Logujesz sie na playspan

2.Wchodzimy tam gdzie te punkty sie robi xD

3.Wybierasz zakladke Survey chyba czy tak jakos

4.Wybierz reklame za 83 pkt. mobile Wygraj duzo kasy to nazwa reklamy

5. Robisz takze reklame za 17 pkt w tej samej zakladce

I masz premke chce Lubie to xD

Opublikowano

@Up. Zerżnął z mojego tuta ....

@Topic . Wbij do tuta : Premka gold w 15 min . U mnie na profilu jest .

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

@Up już wbiłem czekam ponad 1 dzień a pkt nie dochodzą ;P Mam kartę specjalną do reklam na której jest 0.00 zł mam doładować ? Może wejdą ?

Co by tu. ? Siema!

rnket.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...