Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Super-TuT] Jak expić War_Botem na więcej niż jednym koncie


D1widQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślicie że nie da się expić kilku kont na War_Bocie v3.1 (i na nowszych wersjach jak wyjdą) ?

:)

Otóż mylicie się. Jest na to sposób

Ten poradnik pokaże wam jak expić więcej niż jedno konto na naszym kochanym War_Bocie

 

1. Musimy mieć więcej niż jeden pulpit

Jak założyć nowy pulpit ? To proste

Wchodzimy w Start, potem

58634402004909007172.jpg

 

 

2. Potem "Strona główna" i Utwórz nowe konto

 

Tworzymy nowy profil (pulpit) na komputerze

 

3. Ok mamy już 2 pulpity

 

Teraz uruchamiamy War_Bot'a na pulpicie pierwszym (logujemy się, prawym na bota i dajemy start)

Potem klikamy "Start" "Wyloguj" i "Przełącz użytkownika"

84884853414044239351.jpg

00255791381913824143.jpg

4. Wchodzimy na nasz drugi pulpit i tam też ściągamy War_Bot'a

OK. Odpalamy go. Wpisujemy pasy do swojego drugiego konta i dajemy Start (prawym na bota)

W tym momencie na dwóch pulpitach chodzą nam nasze boty

 

 

5. Jak sprawdzić czy kille nam dochodzą ?

Prawym na bota i "Account info"

 

Możemy tak zrobić z 20pulpitów i na każdym włączać bota

1 PULPIT = 1BOT

 

 

TO BY BYŁO NA TYLE

;) MAM NADZIEJE ŻE TEN PORADNIK WAM SIĘ PRZYDAŁ

 

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

 

 

TESTOWANE

NA WIN XP 32BIT

(NAPEWNO DZIAŁA)

proszę o zdjęcie moich 5%

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

 

 

Chętnie ofiaruje pomoc

:)mu_eye11.gif

Opublikowano

Tak, ale jak się zmieni użytkownika, to z poprzedniego Cię wylogowywuję, co doprowadza do odlączenia na nim dopływu internetu ;]

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

@UP

 

Hahahahah, dokładnie.

 

@Topic

Twój Super-TUT nie wypalił :), wylogowując się z konta i logując na inne tracisz połączenie na tamtym.

W ogole to sprawdzałeś ?

Opublikowano

Jeżeli się nie wylogujesz tylko zmienisz użytkownika to to może zadziałać. Ja nie sprawdzę, bo nie korzystam z tego, ale masz LIKE IT za pomysłowość.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

takie spore tworzenie kont moze zasyfic ci troche kompa. A zdrugiej strony był program(nie pamietam jaki), którym mogłeś zainstalować 2 te same aplikacje i otwierac je jednoczesnie. Jak znajde go to napisze

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Opublikowano

Na win XP działa... Ja to wymyśliłem jako pierwszy, zreszta wiele moich postow z tym sposobem jest.

 

Na win XP Trzeba sie nie wylogowac, tylko zmienic uzytkownika, wtedy nie traci sie połączenia z internetem.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...