Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie eq zrobic aby byc pro koxem w PvP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko gram ba pandorzemt2 caly czas do 147 lvl mialem eq do expa szlo mi bardzo dobrze, lecz wczoraj expilem sobie i expilem i podbil do mnie ninja 110 lvl i mnie rozwalil bez zadnego problemu.Wscieklem sie strasznie postanowilem ze zrobie pro koxa w pvp kasy mam od groma wiec kupie praktycznie wszystko co bedzie pod reka ale nigdy nie bawilem sie w "jak zostac koxem w pvp"nie mialem zadnych nadzeyczajnych bonow w broniach itd

 

I teraz pytanie do was wytlumaczy mi ktos jak zrobic pro eq do pvp wojem body 147 lvl?Wiem ze bylo to klepane wiele razy ale nie znam praktycznie zadnych skrotow(abs itd)a w tych wszystkich poradnikach jest popisane wszystko dla profesjonalistow.

 

Wiec prosze niech mi ktos napisze jak zrobic super eq do pvp z bonami itd jakie bronie jaka zbroja buty i aby wszystko bylo prosto wytlumaczone 3 najlepszym ziomkom ktorzy napisza mi taki poradnik dam max plusow i naj :D

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

Jaką grasz postacią? Ogólnie to wsadzasz wszędzie gdzie jest to możliwe bony na odporność na magię/ludzi/odporność na broń którą nosi przeciwnik. w 6/7 15odp/15silny lub 15odp/10 przeszywka

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Opublikowano

tu masz tuta jak wybonowac eq

http://www.mpcforum.pl/topic/175703-tutnajlepsze-bony-do-pvp/

jakie itemki bonowac to nie stety nie powiem bo nie wiem jakie sa na tym serwie

860331433165800174608.png

Opublikowano

A omże mi ktośwytłumaczyćco to ten ABS :D?

gotogot.png

 

 

TETRAHYDROCANABINOL POZYTYWNY STAN NAWINĄ

....LECĄ Z MEJ GĘBY KOMULUSÓW KŁEBY....

Opublikowano

powiem ci tam zeby byc koxem zrob x4 eq na kazda klase w 6/7 daj silny i odporny na dana klase np 10 silny na woja 5 odporny na woja daje nam 5/10 woja

 

a bony 1/5 robisz abs 15 miecze 15 2 reka i PŻ tak w kazdym itemku

 

na ninje tak samo 10 silny na ninje 5 odporny na ninje

 

1/5 abs na magie 15 sztylety 15 strzały PŻ mozesz tez zrobic z kryt lub omdleniem ale tam ciezko takie eq zrobic

 

na sure i szamana tez rob eq w 6/7 5/10

 

pamietaj zeby na kazda klase miec tarcze na 61 lvl najlepiej daj bony w tarczy ludzi sila nno

 

to nie jest pro eq ze rozwalisz kazdego ale bd dawal rade w pvp

 

i nie rob sam 6/7 tylko kup od kogos taniej ci wyjdzie :)

23semvo.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

powiem ci tam zeby byc koxem zrob x4 eq na kazda klase w 6/7 daj silny i odporny na dana klase np 10 silny na woja 5 odporny na woja daje nam 5/10 woja

 

a bony 1/5 robisz abs 15 miecze 15 2 reka i PŻ tak w kazdym itemku

 

na ninje tak samo 10 silny na ninje 5 odporny na ninje

 

1/5 abs na magie 15 sztylety 15 strzały PŻ mozesz tez zrobic z kryt lub omdleniem ale tam ciezko takie eq zrobic

 

na sure i szamana tez rob eq w 6/7 5/10

 

pamietaj zeby na kazda klase miec tarcze na 61 lvl najlepiej daj bony w tarczy ludzi sila nno

 

to nie jest pro eq ze rozwalisz kazdego ale bd dawal rade w pvp

 

i nie rob sam 6/7 tylko kup od kogos taniej ci wyjdzie :)

po co robic silny na woja/ninja itp ?: >

jezeli koles ma abs to i tak to nic nie da ; >

wiec wystarczy samo "odpornosc na wojownika/inną klase"

a drugi bon z 6/7 moze byc np ; 10% szycie lub 250 ataku no albo inna odpornosc , wiec ziomka jedziemy samym szyciem i gdy zrobimy troche na omdlenie + petarda to jest nasz ;d

Opublikowano

Wy mu tłumaczycie jak ma już robić eq, bonować, a on nie wiem co oznaczają niektóre bony.

Także nie martw się znalazłem odpowiedni poradnik dla Ciebie, przestudiuj go a na pewno to co tutaj koledzy piszą nie będzie dla ciebie czarną magią.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/140082-pordanik-wszytkie-bony-metin2/

http://www.mpcforum.pl/topic/155565-tutspis-bonow-w-metin2/

Opublikowano

Patrzcie na daty co ?

Topic z początku marca a mamy połowe kwietnia.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...