Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] "Zostaniesz połączony z serwerem"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to tak jak w temacie. Serwer postawiony na plikach by Aryman, w navicat'cie normalnie zalogowany, zrobione konto. Klient metin 2011, zpatchowany przez modkamera sf2011. serverinfo.py z moim ip + końcówka .100 . Tak ciągle pisze, nic się nie zmienia. Co robić ?

 

E. Sory, jak już był taki temat.

Lajkuję za pomoc,

pomagam,

rozmawiam,

rozwiązuję problemy... :)

 

securid.jpg 70lvl SecurID mental - OFF. ( PL )

Zbieram PLUSY, a także daję...

Opublikowano

Możliwe że masz inne Pongi w pliku game i w Launcherze Lub zły Launcher.

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Launcher to metin2mod_2011sf. :/ Nie ogarniam tego, kiedyś to było proste, a teraz wszyscy blokują swoje klienty i dupa. Co robić ?

Lajkuję za pomoc,

pomagam,

rozmawiam,

rozwiązuję problemy... :)

 

securid.jpg 70lvl SecurID mental - OFF. ( PL )

Zbieram PLUSY, a także daję...

Opublikowano

Ale czemu mod sf 2011 ?

 

 

Jak ty masz Pliki 2k6? Raina.

 

Ściągnij zwykłego Moda.

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Mogę poprosić o jakiś link, bo taki lekki nie ogar ze mnie? Dzięki z góry.

Lajkuję za pomoc,

pomagam,

rozmawiam,

rozwiązuję problemy... :)

 

securid.jpg 70lvl SecurID mental - OFF. ( PL )

Zbieram PLUSY, a także daję...

Opublikowano

Kurczę nie mogę znaleźć Linku do Moda zwykłego Kamer Czyżby usunął zwykłego Moda. ; /

 

 

Dam Edita@@@

 

Jak znajdę : )

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

up@@@

 

Chyba mu to napisałem.

 

 

 

Edit@@@

 

Zresztą na Plikach 2k6 można uruchomić Klienta 2k10

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Mam instalkę do metina 2008r. tylko jak zrobić spol, albo jakiegoś moda bym poprosił. :) Jak coś podaję jeszcze gg do kontaktowania się. 41743146

Lajkuję za pomoc,

pomagam,

rozmawiam,

rozwiązuję problemy... :)

 

securid.jpg 70lvl SecurID mental - OFF. ( PL )

Zbieram PLUSY, a także daję...

Opublikowano

up@@@

 

Chyba mu to napisałem.

 

 

 

Edit@@@

 

Zresztą na Plikach 2k6 można uruchomić Klienta 2k10

Sry, nie zauwazyłem.

Mam instalkę do metina 2008r. tylko jak zrobić spol, albo jakiegoś moda bym poprosił. :) Jak coś podaję jeszcze gg do kontaktowania się. 41743146

Napisz tutaj, zrobią ci :

http://www.mpcforum.pl/topic/497697-robimy-spolszczenialauchery/

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Opublikowano

Mógłby mi ktoś ew. przeczytając to zrobić launcher/spolszczenie? IP : 5.241.217.100 PORTY : takie same, oryginalne, UPLOAD : obojętny. Z góry wielkie dzięki, a plusiki się posypią. :)

Lajkuję za pomoc,

pomagam,

rozmawiam,

rozwiązuję problemy... :)

 

securid.jpg 70lvl SecurID mental - OFF. ( PL )

Zbieram PLUSY, a także daję...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...