Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-TuT] Zmiana Poziomu Pojedynków - Client


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Dzisiaj, opiszę jak zmienić poziom PvP

;))

Oczywiście rozpakowujemy root

Szukamy Pliku constinfo.py i go edytujemy

 

Szukamy linijki PVPMODE_PROTECTED_LEVEL

 

Linijka wyglada tak:

PVPMODE_PROTECTED_LEVEL = 15

15 - Odpowiada za Lv, mozna podstawic np 50 np:

PVPMODE_PROTECTED_LEVEL = 50

 

Pakujemy root, podmieniamy w grze ;)

 

Łatwe? A Nawet Bardzo :D ..

 

Nie widziałem, to dodałem =)

 

 

Pozdrawiam =))

Opublikowano

Prościej chyba dopisać taką linijke w configu

PK_PROTECT_LEVEL 50

"50" Level od którego ma być wyłączony tryb ochronny.

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

Opublikowano

PK_PROTECT_LEVEL

50

Lepsze ,bo w klientcie kazdy moze sobie poedytowac ;)

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

Opublikowano

Cześć.

Dzisiaj, opiszę jak zmienić poziom PvP

;))

Oczywiście rozpakowujemy root

Szukamy Pliku constinfo.py i go edytujemy

 

Szukamy linijki PVPMODE_PROTECTED_LEVEL

 

Linijka wyglada tak:

PVPMODE_PROTECTED_LEVEL = 15

15 - Odpowiada za Lv, mozna podstawic np 50 np:

PVPMODE_PROTECTED_LEVEL = 50

 

Pakujemy root, podmieniamy w grze ;)

 

Łatwe? A Nawet Bardzo :D ..

 

Nie widziałem, to dodałem =)

 

 

Pozdrawiam =))

 

co z tego jak np my sobie jebniemy protect do xx lvl jesli to nie bedzie potwierdzone po stronie serwera n.n?

//pornografia

Opublikowano

Do 15 poziomu mamy tryb ochronny, nikt nie może nasz atakować ani my nikogo. Teoretycznie zwiększenie tego umożliwia uniknięcie ataku ze strony graczy. W praktyce zmniejszenie tej wartości pozwala na atakowanie innych na np. 1 lvlu. Testujcie, zdajcie relacje

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Testowałem to z rok temu i z tego co pamiętam to podmiana w kliencie na 1 znosi tą barierę ochronną i daje dmg .

Więc można rzec że jest to pewnego typu bug ale nie wykorzystany do tej pory .

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

Opublikowano

to nie powinno sie na serwerze zmieniac? a notatke w cliencie?

//nieregulaminowa sygnatura

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie potrzebne , kurewskie.

Ustawia się w configu :)

To nawet na modzie nie będzie można czaskać na 1 poziomie :)

40209909810444895132.png

Już wkrótce .. Start - Nowego prywatnego serwera Lathir.pl

Nie przegap tego !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...