Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Item_proto serwerowe z PLa (jak najnowsze)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Szukam jak najnowszego Item_proto serwerowego zrobionego "na podstawie" PLa. Próbowałem konwertować programem jednak nic z tego nie wyszło, może komuś innemu sie udało? Będe bardzo wdzięczny za pomoc, wynagrodze jak tylko moge lajkami ;) Pozdrawiam.

Opublikowano

Najnowszego raczej nikt Ci nie da ponieważ trzymają Je dla siebie, jeśli takowe mają.

 

 

Bo prawda Jest taka że Nikt nie ma Takiego ja Globalny Polski Serwer.

 

Ponieważ Oni to co robią na bieżąco od razu do klienta nie dają :)

 

Edit@@@

 

A i tak poza tym wszystkie nowości są na forum więc dograj je do swojego Item_Proto

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Załącze swój wygenerowany plik item_proto.sql. Może komuś by sie chciało zerknąć co może być nie tak? Ja jestem w tym zielony a być może przyczyna niefunkcjonowania jest jakaś błaha.

 

http://www.sendspace.com/file/b97w1s

 

skan:

 

 

https://www.virustotal.com/file/3ef0d74ca016b13c22e6fcdfd84cbfd61f17992406e50ea270adfc8b584e6e13/analysis/1331247809/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...