Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o usunięcie konta na forum.


Trantigne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, prośba taka jak w temacie - proszę o całkowite usunięcie mojego konta na tym forum, ponieważ nie jest mi potrzebne. Napisałem PW do kokosza 3 marca, tego samego dnia je odczytał lecz nic nie odpowiedział.

 

PS zdaję sobie sprawę, że nie ten dział, ale nie znalazłem lepszego, a jak nie wiadomo gdzie napisać temat to wg tradycji ląduje on w Offie. Proszę moderatora który to przeczyta o przeniesienie topicu tam gdzie być powinien.

 

 

 

Pozdrawiam, Trantigne.

Weteran
Opublikowano

Zrobiłeś ten temat, bo chcesz być jakiś popularny?

Twoje konto ma jeden post..skoro ci nie potrzebne to na nie nie wchodź..proste.

Ludzie mają coraz bardzie denne pomysły..

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Założyłeś konto po to aby poprosić o jego usunięcie ? xD

Skoro go nie masz zamiaru używać to po prostu go nie używaj.. oddaj to w zapomnienie... :D Wyobraź sobie że założenie konta była tylko wyobrażeniem :D

1329228482-U118767.png

Opublikowano
Zrobiłeś ten temat, bo chcesz być jakiś popularny?

 

Nie. Napisałem ten temat, ponieważ nie chcę, aby google indeksowało mój nick na tym forum. Ale skoro polityka forum nie uznaje usuwania kont to pozostaje mi się pogodzić z tym faktem.

 

Ludzie mają coraz bardzie denne pomysły.

 

Odpowiedzi również ;)

 

@admin: banuj, pozdrowionka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...