Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik przedstawiający zbudowania ładnego domu w Minecraft.


elljot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, dzisiaj chciałem wam pokazać jak przy niewielkiej ilości materiałów które można zdobyć w krótkim czasie, można zbudować naprawdę ładny dom Jest to przykład ładnego budownictwa zarazem. Zapraszam do oglądania

 

 

Pozdrawiam,

elljot

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem domek każdy lepiej by było jakby robił sam. Własny pomysł i wykonanie. Nawet jak mu nie wychodzi. ;) Ale jak ktoś już wgl nie umie to może zrobić podobnie jak na filmie.

Cześć.

Opublikowano

domek zajebisty, ale przecież z tego co wiem - śnieg się topi, czyż nie? zbudujesz domek, idziesz do kopalni i jeb - domku nie ma. ;>

Opublikowano

tak, ale chodzi głównie o serwery multiplayer, żeby nie szpecić widoku z okna sąsiadowi : D

 

 

/śnieg się nie topi.

Pozdrawiam,

elljot

Opublikowano

ja np. nie umiem budować gram w mcyka dla survivalowych klimatów :) na pewno sie bede wzorował tym domkiem ;]

Opublikowano

A Skad ja wezme tyle Sniegu XDDD? o.O

Biedne Zwięrzeta Czekają na twoją Pomoc Pomoz im Nie Bądz Nie dobry

Prosze to tylko 1%

d424a80f76e16bf552a09fae02fee808_126267.gif

Opublikowano

Dom jak dom ładny. Ale każdy robi po swojemu. Tutek tutaj nie jest potrzebny bo przecież jeden buduje tak, a drugi inaczej, chodź oczywiście trzeba mieć swój styl.

sAGxRQg.jpg


Super usuwanie sygnatur bez info.

Opublikowano

Na niektórych serwerach są działki 10 x 10, a jak tam zbudować domek?

 

Pozdrawiam,

elljot

Opublikowano

Każdy ma inny gust. Domek z odcinka #00 mi się podoba, natomiast ten z #01 już mi się nie podoba.

 

Na filmie #01 widać te świetne bugi światła ...

Kocham mame

Opublikowano

Nie podoba mi się ten domek z pierwszego postu , a ten drugi to tragedia , 10x10 na pewno bym o wiele lepiej wykorzystał ..

Opublikowano

Ażżż Kuźwa lepszej muzy na intro nie mogłeś wymyśleć ? Teraz to śpiewam po nocach :O

'' Gdyyyy czasem wspomnę Maje , To staje mi oj staje... ''

 

A co do domku w pierwszym filmiku strasznie mi się podoba, tak samo jak i w tym 10x10.

Mógłbym użyć jeden z twoich pomysłów na innych serwerach ??

n275S.png

Sygnatura By : Hequito^^

Opublikowano

Masz zajeb**ty głos. Wszystko wymawiasz czysto i wgl.

Co do domku: Pierwsza klasa.

Od teraz tylko w takim czymś będę mieszkał ;)

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Szczerze ?

 

Mi się nie podoba żaden z tych domków może nie jestem naj lepszy ale woje swoje budowle a dzialke 10x10 bym wykorzystał na 100% lepiej.

 

No ale tobie i innym się podoba to tylko moja opinia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...