Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Twoje fotki/filmy z BlackShot


JaTuSciagam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłeś dobre ujęcie w BS, zrobiłeś fragmovie? Pokaż tutaj! Możesz też pokazać cały album zdjęć, wszystko dajemy na imageshack/tinypic/iv.pl/youtube/vimeo

Żeby nie było spamu, swoje osiągniejcia dawajcie po czasie dłuższym niż 5 dni od ostatniego swojego posta. DAJEMY MINIATURKI, JEŚLI POKAZUJEMY ZDJĘCIA EWENTUALNIE W SPOILER!

Dla modów: Temat może też ożywić ten dział, bo nie oszukujmy się, mało kto tu zagląda.

Dla przykładu ja sam dam pare fotek i filmików:

 

 

Mój nick: Vectorek (Jestem w Klanie ProStyleSnip).

Moje SS'y:

 

Fota stara jak świat: (Początki gry(Jakiś rok temu))

 

screenshot0409120846.jpg

 

 

 

30 kill streak. ;) To już fotka z mies temu.

 

 

screenshot1029143658.jpg

 

 

Złote AWP dropło mi na 7 dni z BlackBoxa (2-3mies. temu)

 

 

screenshot0924161523.jpg

 

 

 

Mój filmik z otwierania GoldBoxów:

http://www.youtube.com/watch?v=AUYbnUoxB4E

 

Mój filmik z otwierania Ciasteczek Szczęścia:

http://www.youtube.com/watch?v=OiYTgo5nR2c

 

@

BlackShot

sergeantmajory.png

Vectorek

Klan: Aeria

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No też coś swojego wkleje :) może to zacheci ludzi bo Blackshot to naprawde FPS ze świetną przyszłosci , ponieważ zarząd naprawde dba o to by nie bylo hackow itd. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=9-OXxpjxVa0&feature=relmfu

 

A tu fotki moich cudeńiek :)

screenshot0401163248.jpg

 

 

 

screenshot0401163210.jpg

 

 

I jescze cos z Clan War's

 

http://img838.imageshack.us/img838/7951/screenshot0401122210.jpg

 

http://img12.imageshack.us/img12/756/screenshot0328171928.jpg

880.png
Opublikowano

Tyle kasy wydaliście na to :P. Jest jakiś sposób żeby mieć coś takiego bez wydawania realnej kasy ?

Opublikowano

Aż tyle sie nie da mieć bez zakupów za TWC :) No chyba ze Bug ale jego juz nie ma po ostatnim update .. : ( aa byl taki ze skacząc po serverach w pewnymy momencie pokazywało liczbe TWC innych graczy czasem bylo to 0 , 3 ,19 ,50 a czasem 2,500 lub 3,700 a nawet 20,000 + :) ale obecnie to niedziała ^^

 

//Skoro jest niedozwolone, to nie umieszczamy takich informacji!

Słowne upomnienie.

~`Wredna.

880.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...