Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fragujemy [1.2.3] [Minecraft] [30Slot] [WL-OFF] [Survival+Frakcje] [NON-PREMIUM]


Green15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Adres IP: Mc.Fragujemy.com

Sloty: 30

Typ: Survival + Frakcje

Wersja: 1.2.3

 

 

 

 

Na serwerze panuje miła atmosfera, wiele ciekawych eventów, miła administracja.

Można wykupić rangę VIP z dużymi przywilejami

 

 

Pluginy:

 

Factions

WorldGuard

WorldEdit

Essentials

GroupManager

Authme

EssentialsChat

EssentialsSpawn

Backup

Andrzej.png
Opublikowano

Parę ważnych słówek o serwie:

1.Zje**** administracja,co chwila nowe prawa i już bany lecą np banned powód "jestes glupi",spawnowanie potworów na respie,admini zabijają graczy dla śmiechu

2.Vipy-Połowa z wypisanych możliwości nie ma

3.Rozdawanie GameModów

4.Lagi takie że cofa Cię o 1-3 minut

5.Śmiało możesz wbić z x-rayem,i nikt Cie nie zbanuje za takie coś

6.Te same eventy co 2 dni

Naprawdę wiem co mówię bo grałem na nim z tydzień i sam doświadczyłem te rzeczy oprócz bana(Kolega dostał za "glupote")Nie polecam,szkoda wolnego czasu,lepiej siedzieć na ubraniach i ich pilnować niż tam grać.Pozrawiam ProstyAs

Opublikowano

ProstyAs, dostałeś bana za klonowanie, nie wymyślaj.

Xray jest zablokowany, jeśli ktoś ma to perm.

Eventy codziennie i różne,

Lagów brak

Gamemode ma tylko osoba która ma range budowniczy - zaufane osoby

Vipy mają wszystko i nawet więcej.

Andrzej.png
Opublikowano

white lista jest ?? ( Mi wyskakuje ze jest ) ;///

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

Ten serwer uważam że jest jeden z najlepszych na jakim byłem, @ProstyAs Widziałem cię w grze i to TY się źle zachowywałeś.

@Green13 Jeden z OP dał mi bana za to że pytałem się czy zwróćicie OP i zwracam z pytaniem;

TAK?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...