Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy warto kupić ten komputer ? ZA ODP LIKE


*XdeMoNT*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pewna firma amikon zaproponowała (złorzyła mi taki komputer ) i teraz pytanie czy warto go kupić

 

cena brutto :4300zł

 

 

SPECYFIKACJA 1 :

 

PROCESOR - AMD FX-8120, socket AM3+, 64bit, 3,1GHz, 125W, cache 16MB, Black Edition, BOX

PŁ.GŁÓWNA - ASUS M5A78L-M/USB3

PAMIĘĆ - Kingston HyperX 2X4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM Blue version

K.GRAFIKI - Gigabyte GeForce GTX 560 Ti, 1GB DDR5 (256 Bit), miniHDMI, DVI-I, D-SUB, BOX

DYSK - 1TB SATA WD

NAGRYWARKA SATA SAMSUNG

OBUDOWA - OBUDOWA

ZASILACZ - OCZ zasilacz ModXStream Pro 700W

WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64BIT

MONITOR -

LG LCD E2351VR-BN 23'' wide, Full HD, 5 ms, LED, DVI, HDMI, czarny

KLAWIATURA+MYSZ WORRIOR

 

]

 

ZDJĘCIE OBUDOWY 2 DO WYBORU

47474483103366720458.jpg

 

05660151363323274924.jpg

 

ZDJĘCIE MONITORA

 

13849426702668847244.jpg

 

K.GRAFICZNA

 

69654390922751314103.jpg

 

Co wy na to ??

jaką ten dysk ma pojemnosc

Opublikowano

@UP dlaczego jest słaby ?? firma z allegro ale złorzyli mi coś lepszego . ( ICH SPECIALISTA) I to nie chinskie część

Dobry ten komp ?

uciągnie bf3?

Opublikowano

@UP dlaczego jest słaby ?? firma z allegro ale złorzyli mi coś lepszego .. Bo ich sprzety są o wiele tansze a ten droszy i słabszy

 

Dobry ten komp ?

uciągnie bf3?

 

Uciągnie, uciągnie i to na full. Chodź nie stawiałbym na razie na 8 rdzeniowe procesory, bo z tego co czytałem to wydajność jednego rdzenia w takim procku jest gorsza niż w 2 czy 4 rdzeniowym.

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

Opublikowano

A to jest 8 rdzeniowy ?

bo tam nic nie pisze . A jaki dysk pojemność

 

A warto go kupić czy nie? Oni mi zrobili bez china bo ich poprosiłem

 

 

Pisać opinie i odpowiedzcie na to ^

Opublikowano

Nie zakładaj, że na full :)

 

Bez monitora:

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=46555

 

Z monitorem (widzę, że masz uwzględnione w konfie)

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=46556

Opublikowano

Nie jest "China" ale za tą cenę można złożyć coś lepszego. Bierz to co Ci podaje Ninetales.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Do gier komputer na te czasy to tylko i5 2500k, GTX570, + do tego dobry zasilacz, porządna obudowa i dysk 1/2 TB + 2x 3 lub 4 GB ramu od goodramu lub z lepszej serii kingstona <chwale sobie tą firmę, mam ramy od roku i wszystko dobrze z nimi>

Opublikowano

chujowy procek i chujowy ram

Ram i procek są dobre ale niestety nie do gier ten procek jest do obliczeń nieskomplikowanych (chyba) a ram też jest do pisania programów :)

<a href="http://bf3stats.com/stats_pc/MojaTarcza"><img src="http://g.bf3stats.com/pc/ykASDAB1/MojaTarcza.png" alt="BF3 Stats" /></a>

Gość dordo12
Opublikowano

kto kupuje procesor do obliczen nieskompilowanych? lul. a jak by koles chcial kompa do pisania programów to zapewne sam potrafił by go złożyc, jedno drugie elminuje.

 

dlatego ten procesor i ram sa "chujowe".

pozatym nie polecam kingstona

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...