Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie czity działają na Xenoxie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/493257-spis-botow-bugow-tutoriali-i-programow-prywatne-i-globalne-serwery/

 

Masz tu działające na privach.Zobacz se.

Opublikowano

omg wiedziałem ze ktoś mi to poda, tam więkrzość nie działa i to jeszcze xenox, pytam znow jakie czity działają na xenoxie co wy uzywacie..?

Opublikowano

dołączam się

-Jestem habilitowanym profesorem,magistrem, który nie umie zawiązać sobie butów.

-A ja jestem technikiem który daje ci prace.

Opublikowano

dołączam się

Również dołączam się do pytania.

Ja teee

 

 

Tego typu posty to tylko spam.

Mod od Kamera działa , tylko trzeba mieć najnowszą wersję i odpalać przez connect helper.

Na xenox działa również ten multihack.

Jest on ze strony kamera

Myślę ,że pomogłem ;].

Opublikowano

To może będziesz tak dobry i opiszesz jak dodać Xenoxa do Connect Helpera?

Znasz Pong itd.?

 

Inspiracja, masz w ogóle pobranego Xenoxa że się tutaj udzielasz?

Jeśli tak, to może dokładnie opiszesz jak to zrobić by KamerMod działał? W ten sposób z pewnością pomógłbyś wielu graczom. ;)

Opublikowano

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

 

Kamermod działa. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Działa kamermod oraz mh, i chyba bonusswitcher.

1332703407-U173186.png

"Bo My tu się szanujemy zamiast dupy sobie lizać!"

Opublikowano

To proszę Was, opiszcie mi co mam zrobić aby KamerMod działał, bo jak instaluje go w folderze Xenoxa to w ogóle nie chce się uruchomić bo wyskakuje jakiś błąd, a jak próbuje wejść poprzez zainstalowanego moda w folderze innego priva (dodałem do serverinfo.py dobre dane xenoxa (ip, porty itd.)), to jest w Modzie Xenox, jest przy CH napisane czy jest Norm czy Bussy, ale nie można się zalogować.

Opublikowano

multi hack od kamera na Xenoxa nie działą !!!

-Jestem habilitowanym profesorem,magistrem, który nie umie zawiązać sobie butów.

-A ja jestem technikiem który daje ci prace.

Opublikowano

Spróbuj KamerMODA, którego Ci podałem. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...