Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kochasz MUZYKĘ? Wchodź na Music-Party!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logoewv.png

 

Witam wszystkich! Zapewne kochacie dobrą muzykę, niezłe rytmy i wszystko przy czym można potańczyć.

 

Z tej okazji chcę wam zaprezentować stronę internetową na której możecie posłuchać wielu różnych piosenek!

 

ADRES DO STRONY:


http://www.music-party.xaa.pl

GATUNKI TO MIĘDZY INNYMI:

 

-ELECTRO HOUSE

-DANCE

-DISCO

-CLUB

-REMIXY

I WIELE INNYCH!!!

Mamy też kilku DJ którzy będą zapuszczali dla nas super nutki:

+DJ DudiX

+DJ Kimek

+Dj_Piotru$

+DJ Patrix

+DJ TeeZ

+DJ QFon

DODANA JEST MOŻLIWOŚĆ WYSYŁANIA POZDROWIEŃ!!!

Po wysłaniu pozdrowienia zostaną odczytane przez jednego z naszych DJ!!!!!

 

dj.png

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano

1. Nie reklamujemy innych for, ponoć.

2. Jakieś Techno... znów.

3. Nawet jakby zgadzało się z powyższymi pkt. to i tak nie ten dział.

10906.png

Opublikowano

Jeśli to nie ten dział to proszę Aadmina/Moda o przeniesienie bo niestety nie znalazłem odpowiedniego działu.

Nie zareklamowałem FORUM tylko INTERNETOWE RADIO ;)

"Jakieś techno", hmm cóż nie zrobiłem tego tematu tylko dla ciebie ale dla wielu użytkowników.

 

Pozdro

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano

"Jakieś techno", hmm cóż nie zrobiłem tego tematu tylko dla ciebie ale dla wielu użytkowników.

 

Pozdro

 

A ja wyrazić mogę opinie na ten temat. Każdy ma prawo głosu, udzielenia się.

10906.png

Opublikowano

Zgadzam się z tobą we wszystkim co napisałeś :)

Zapraszam na stronę!! Zapraszajcie znajomych!

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano

Techno techno, co to za muzyka, byście rozbudowali to radio o wszystkie gatunki muzyczne wtedy by was z checią słuchali i na pewno byście osiągneli więcej niż z ta muzyką dla ... no własnie nie będę nikogo obrażać.

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Planujemy rozbudować radio o inne gatunki wtedy tylko kiedy będziemy mieli dużo słuchaczy. Na co komu radio z wieloma gatunkami kiedy słucha go 5-10 osób?? Dlatego proszę wchodźcie. I jeszcze jedno. Nigdzie nie jest napisane że puszczamy jakieś "Techno"

 

Pozdro

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano
Zapewne kochacie dobrą muzykę[...]

 

Zapewne tak, ale muzykę, a nie jebane gówno, które serwujecie na tym "radiu".

mjut.png
Opublikowano

Uważaj trochę ok? Jeśli umiesz stworzyć lepsze, proszę bardzo. CZEKAM. NIE krytykuj. RADIO ISTNIEJE 2-3 DNI!!!!

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano

Planujemy rozbudować radio o inne gatunki wtedy tylko kiedy będziemy mieli dużo słuchaczy. Na co komu radio z wieloma gatunkami kiedy słucha go 5-10 osób?? Dlatego proszę wchodźcie. I jeszcze jedno. Nigdzie nie jest napisane że puszczamy jakieś "Techno"

 

Pozdro

Nigdzie nie jest napisane a jednak puszczacie. Jeśli chcesz zyskać więcej słuchaczy to puść choćby Gracjana Roztockiego a nie jakieś "umcia umcia". A ten DJ który ma czytać pozdrowienia siedzi cicho kilka h.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Proszę tylko o jedno, usuńcie Polskie nuty i zapraszam kumpli... kto kur wa lubi disco polo ....

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

@UP

 

 

A kto nie? xD

 

Ja już wolę wejść sobie na OpenFM lub po prostu youtube -.-


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

kto kur wa lubi disco polo ....

Ja lubie.

tx200.jpg

Fajnie jest wypic przy disco polo.

Nie krytykuj tego co inni sluchaja. Kazdy slucha to co mu sie podoba.

Mi sie podoba to radio. Fajne remixy puszczaja :)

Opublikowano

Nooo. graj w jakąś grę i słucha disco... obiad w kawałkach zwrócony...

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

Nooo. graj w jakąś grę i słucha disco... obiad w kawałkach zwrócony...

Jeszcze nie jestem takim gimbusem zeby jesc obiad przed komputerem.

@Top

Ktos jeszcze moglby sie cos odzywac na tym radiu to bylo by ciekawiej.

Opublikowano

Czy ja gdzieś napisałem że jem obiad przy biurku??? -_-

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

Jeszcze nie jestem takim gimbusem zeby jesc obiad przed komputerem.

@Top

Ktos jeszcze moglby sie cos odzywac na tym radiu to bylo by ciekawiej.

Nigdzie nie jest napisane a jednak puszczacie. Jeśli chcesz zyskać więcej słuchaczy to puść choćby Gracjana Roztockiego a nie jakieś "umcia umcia". A ten DJ który ma czytać pozdrowienia siedzi cicho kilka h.

 

OK. OPIERDZIELE ICH JAK TYLKO MOGĘ! MOŻE SIĘ WRESZCIE OBUDZĄ! DZIEKI ZA SUGESTIE I PROSZĘ ZGŁASZAJCIE DALEJ!!!

userbar.png

 

 

kapitan.png



ZBIERAM PLUSY!!!

Opublikowano

Radyjko spoko;) polecam

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...