Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EssaCraft 1.2.3! [Survival 100%][No-Premium][DEDYK][NO-WL][30slotów][Frakcje/walki gildi]


tahras1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Zapewne szukacie servera Minecraft survival na 1.2.3

Na tym serwie NIE MA LWC!

. To jest czysty survival z frakcjami! Wejdź i zobacz sam!

Nie działa x-ray!

 

Informacje

 

 

19840297096063576110.gif Adres IP:37.59.78.141:25565

19840297096063576110.gif Client: 1.2.3

19840297096063576110.gif Whitelist: no.png

19840297096063576110.gif Potwory: ok.png

19840297096063576110.gif Zwierzęta: ok.png

19840297096063576110.gif Nether: ok.png

19840297096063576110.gif Zero lagów: ok.png

19840297096063576110.gif Dzieci Neo: no.png

19840297096063576110.gif ilość slotów: 24

19840297096063576110.gif Status: Online

19840297096063576110.gif Pvp:ok.png

 

19840297096063576110.gif TNT:no.png

 

typ serwera:Survival + Frakcje 1.2.3

Opublikowano

Nie polecam, wbilem Tepnal sie do mnie CrysaNT , i mnie zbanowal , a ja zwyczajnie szedlem w poszukiwaniu bazy -,-

Jezeli chcecie miec fajny server to bez takich "gnojkow" co banuja za nic cytuje " Daniel, wylacz cheaty " 3s pozniej BAN. Ciekawe jakie cheaty ? Ide sobie normalnie a on mi o cheatach mowi -,-. NIE POLECAM ( kiedys tu mi baze admin rozwalil i sobie nic z tego nie robil mowa o "ESSA" ) DZIECI NEO JAK WIDAC !

Opublikowano

DanielJ2000 na 1.1 już czitowałeś. Dałem ci ostrzeżenie. 1.2.3 znowu pokazują mi się błędy, że próbowałeś latać zignorowałem to, ale po 3 min znowu pełno błędów to tepnąłem się i było widać. Ale nie mów, że ja bana ci dałem tylko inny moderator. Serwer polecam.

Opublikowano

Przepraszam bardzo, ale mamy anty cheata który, pokazuje, że latasz. Zignorowaliśmy to ze pokazało 2 razy, ale potem zaczęło co sekund wywalać informacje o tym, wiec tp się do ciebie CrysaNT i bana dostałeś, a i, to nie ja ci bazę zniszczyłem, jeśli masz wygadywać bzdury to się nie udzielaj. Za pewne płaczesz bo ci moderatora zabraliśmy ponieważ nie ogarniasz.

//gif w sygnie

Opublikowano

x-ray działa i to przepięknie. Zresztą to widać po eq pewnych graczy. Admin albo nie skończył szkoły, albo udaje dzieciaka, bo strasznie się nosi z tą swoją rangą ; ) Serwer ogółem gorzej jak przeciętny, gracze to nie gracze, bo zapominają, że to tylko gra. Nie polecam.

'But it's been no bed of roses no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race
And i ain't gonna lose
'

WTF ?! To nie jest reklama... Klikaj!

b234x60.jpg

Opublikowano

Na serwerze panuje chaos. Admin nie ogarnia najprostszych rzeczy. Daje bany ludziom bez X-raya z tych z X-rayem zostawia. Odradzam grania na tym ujowym serwerze. Uj ci w dupe uju. Bez poważania i szacunku Klaskaj :P

Opublikowano

za co bana dostałem??!

uper123121 za co dostałem?

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

@ref

Anty x-ray będzie ok 19.03, ponieważ będziemy zmieniali hosting i nie będzie tak obciążać serwera. Po 2, administracja jest ogarnięta i żaden z adminow nie wyzywa graczy, ponieważ dostał bym już zgłoszenie. Jeśli jesteś upierdliwy i spamisz to nie dziw się, że cie wywalimy ;).

//gif w sygnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...