Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IronWorld 1.2.3 wersja [Dedyk] 24/7 [survival + freebuild] [NO WL] [20 slotow] [premium/no premium]


IronHeaven

Typ serwera  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ serwera chcecie na serwerze

    • Survival + Freebuild
    • 100% survival + frakcje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

header.png

 

 

 

 

 

 

Witam.

 

Jakiś miesiąc temu zaczęliśmy budować serwer , dzisiaj chcielibyśmy go wam zaprezentować. Serwer jest dla graczy którzy lubią survival jak i dla tych którzy wola freebuild (posiadamy dwa światy) . Dla osob ktore dopiero zaczynaja gre z minecraftem na naszym serwerze zawsze znajdzie sie pomoc , dla starych wyjadaczy bd starali sie robic ciekawe eventy.

 

 

Przy rejestracji nalezy wpisac /register haslo haslo

 

 

Możliwość zakupu konta Vip: UWAGA ! zakup nie oznacza "jestem bogiem nic mi nie zrobicie" jesli gracz wykupi vipa a bd łamał regulamin zostanie mu on odebrany. Gramy Fair Play bez cheatow itp.

Nie można zakupić administratora , moderatora ! na nich trzeba zasłużyć.

WIec nie znajdziecie tutaj dzieci neo (w administracji)

 

Mamy Też plugin odpowiadajacyc za konta na serwerze. Jedno konto na jedno IP. (cos jak WL)

 

 

Posiadamy własne forum , wchodząc na serwer dowiecie sie wszystkich informacji mi.n

Eventy

Co nowego

Nasze filmiki z serwera (IronTV)

Regulamin

Co i jak o kontach Vip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ: survival + freebuild

Adres IP: 188.165.244.159:8038

Status: status.png?ip=188.165.244.159&port=8038 24/7

Pamięć: 1120 mb

Łącze: 100 mb/s

Wersja : 1.2.3

 

 

Informacje

 

 

Sloty: 20

Whitelista: no.png

Potwory:ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

End: ok.png

Mapa Survival ok.png

Mapa Freebuild ok.png

Dżungle ok.png

Frakcje ok.png

Nooby: no.png

 

 

 

IronTeam

 

 

IronHeaven-HeadAdmin

KichaMCPL-administrator

noob0019-administrator

KrzywyPr-administrator

Demon-moderator

greg2O2O3-moderator

 

 

 

Pluginy

 

 

Wejdz i sie przekonaj :)

 

 

 

Teraz kilka Screenshot'ow z serwera

 

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

 

 

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

administracja stara sie pomagac jak najbardziej jednak nie mamy wplywu na graczy , bedziemy sie starac usuwac graczy ktorzy lamia regulamin.

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Przepraszam ale jesli jest 20 osob na serwerze i wszystkie czegos cos chca nie nadazam z odpisywaniem , przepraszam wejdz jeszcze raz i tym razem pomoge :)

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

yyy wiesz może co to komenda mute? jak nie to ci powiem.

Komenda mute służy do odebrania graczowi pisania na ''czacie'' komenda to

/mute Nick

na un mute

/mute Nick

Dziękuje pozdro.

 

 

/offtop

Opublikowano

Serwer chyba zaliczył zgon. Na forum tez się nie mogę dostać, chyba , że wpisuje zły adres www.iron-world.q.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...