Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]*[SV/RPG]*[150Slot]*Mc.Ts-Poland.Pl*[WojnyGildi]*[Frakcje]*[RolePlay]*[Gra Zaczyna Się U Nas!]


NoLimitOne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

! Mc.Ts-Poland.Pl !

 

 

Prawdziwa gra tylko u nas !

 

- Roleplay

 

- Survival

 

 

- Wojny Frakcji/Gildi

 

 

 

mc.ts-poland.pl

 

 

 

 

 

minecraft.png

 

Jesteś fascynatem najpopularniejszej gry ostatnich czasów? Chcesz zbudować swój własny dom od podstaw?

Nie zwlekaj administracja ts-poland.pl zdecydowała się na otwarcie serwera minecraft, jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do wspólnej gry z naszymi użytkonikami poprostu zaloguj się do nas pod adres:

mc.ts-poland.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na czym polega gra na ts-poland.pl?

Na serwer wprowadzone zostały dwie frakcje:

  • Alliance (dobra strona )
  • Tajne Osady Użytkowników
  • Horde (zła strona)

 

Każda frakcja posiada swoją osadę allianci ładnie i kolorowo wykńczone miasto, na którym możesz budować swoje domy.

Horda natomiast jako strona zła posiada ponure miasto z głebinowymi lochami gdzie również można budować swoje posiadłości.

 

 

 

 

Celem gry jest zdobywanie jak najwyższych poziomów w skilach takich jak: górnik, drwal itp, jak również pokazanie swoim sąsiadom w miastach, że posiadamy dużo większą ilość zasobów do tego, by wybudować dom naszych marzeń.

 

 

 

 

 

 

 

mc.ts-poland.pl

Uczeń
Opublikowano

Serwer jest w fazie prac... xD spokojnie nowa wersja wiec jeszcze kilka rzeczy do poprawy jest :P

reklamawolna.gif


Opublikowano

Serwer DO DUPY! Rejestracja? 2zł +VAT... da się znieść. Działka? 9 zł + VAT, oni sobie chyba jaja robią!

Opublikowano

Serwer na nie. Opiszę wam sytuację . Jeszcze można grać za free, a potem... no niestety trzeba bulić :). Aktywacja - 2zł, działka w mieście - 9zł... to już na start jest przesada :). Ale co tam, oni jadą dalej xD. Zobaczyłem magiczny kalkulator działek poza miastem. Za działkę 50x50 (głębokość i wysokość po 25) zapłaciłbym.... małą sumkę - 375zł :)). Jeśli nie macie co robić z kasą... to zapraszam. Ale dawać 10zł za granie + działkę 50x50 400zł to ja dziękuję i wolę iść na piwko za to :).

Opublikowano

Serwer DNO Jednym słowem. Wszedłem i niestety zostałem zbanowany za wolność słowa ! Admin jest idealny i uważa że każdy powinien dostać bana za to że wypomina mu błędy. Odradzam gry na serwerze.

 

Pozatym Frakcje nie działają i tak jak kolega wyżej. Dno . Serwer Jest BETA . POWTARZAM ! BETA! a nigdzie przecież nie jest napisane że jest beta ?. Jednak według admina "bu4 coś tam. Jest napisane." Zwykła ściema i oszustwo!

ZBIERAM ---

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Chyba już dawno OFF.

A temat nadal otwarty... =)

Publiczny Serwer Głosowy TeamSpeak3.

Już u Nas, uzyskasz swój własny pokój/kanał, zupełnie za darmo !

ifwsqp.jpg

Addres iP: Ogarowo-Ts.eu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...