Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Reaktywacja]KanciastaDzungla[Dedyk][WL]


knock1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam serwer typowo coś w stylu "Kanciasta Dolina"

 

Dane serwa:

IP : s19.mineserv.eu:52225

 

 

A tak po za tym to nie ma działek możesz liczyć na siebie albo kumpla ^^

 

Zapraszam ^^

 

 

Info:::Na tym serwerrze co jakiś czas będą robione odcinki...Zapisy na WL

Wzór:

 

Nick
Imię
Wiek(minimum 15lat:
Mutacja Głosu:
Skype(podajemy na pw nick z skypa) lub inne (ts3,mumble):
Premium-Nopremium:
Będziesz griefował(najlepiej nie):

Proszę o zdjęcie kilku %

 

Fajne

Opublikowano

Dodaj : KOxikmeGA

Prooosze

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Dodaj : KOxikmeGA

Prooosze

AdrianKuniko55 :D

 

Wzor jest podany skopiowac i uzupelnić

Proszę o zdjęcie kilku %

 

Fajne

Opublikowano

Nick FoSoX

Imię Tomasz

Wiek(minimum 15lat: 15

Mutacja Głosu: Tia

Skype(podajemy na pw nick z skypa) lub inne (ts3,mumble): PW , skype

Premium-Nopremium: No-premium, ale już zamierzam zakup ;)

Będziesz griefował(najlepiej nie): niee ; ]

Pomogłem? Kliknij " Lubie To! "

Opublikowano

Nick StriVeri

Imię Marcin

Wiek(minimum 15lat:15 W Listopadzie

Mutacja Głosu:W Trakcie

Skype(podajemy na pw nick z skypa) lub inne (ts3,mumble):Muble vt ts3 Skypa

Premium-Nopremium:Premium

Będziesz griefował(najlepiej nie):Nie

Opublikowano

Nick: TheQuickTime

Imię : Marcel

Wiek(minimum 14lat:

Mutacja Głosu: Średnia . Ale może być

Skype(podajemy na pw nick z skypa) lub inne (ts3,mumble):Skype - Mam Oczywiście

Premium-Nopremium:Nonpremium lecz w piątek ma pszyjśćgift code

Będziesz griefował(najlepiej nie):Nie griferje bo nie jestem noobem :)

Opublikowano

FoSoX Dodany i jako 1 skumał co to wzór

 

TheQuickTime odpada 14 lat a minimum 15

StriVeri dodany

Proszę o zdjęcie kilku %

 

Fajne

Opublikowano

Nick:MalutkaPL

Imię:Ada

Wiek(minimum 15lat:16lat

Mutacja Głosu:ja nie mam bo ja dziewczyna ;]

Skype(podajemy na pw nick z skypa) lub inne (ts3,mumble):założe

Premium-Nopremium:Premium

Będziesz griefował(najlepiej nie):nie

Opublikowano

[url="http://www.mpcforum.pl/topic/572410-minecraft-123-survival1000000-247/page__p__4104726#entry4104726"]http://www.mpcforum.pl/topic/572410-minecraft-123-survival1000000-247/page__p__4104726#entry4104726[/url]

to samo ip

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...