Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ban na pisanie ? To już nie problem!


Jacek6594

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dzisiaj odkryłem sposób na odbanowanie jeżeli mam zbanowane pisanie :) Czyli poprostu muted :)

Wystarczy że będziecie cały czas pisać i wciskać enter po jakimś czasie was odbanuje. Proszę ;D

Liczę na lajki.

Co by tu. ? Siema!

rnket.png

Opublikowano

Nie działa. chyba przez 3 minuty pisalem i wysylałem i nic.. Raz w ogóle nic nie pisalem i odbanowali po 1 mapce.. To nie jest chyba wszędzie tak samo..

1327845619-U359964.jpg

|Helper WarRock|

 

"Docenisz jeśli stracisz.."

 

 

 

 

 

Opublikowano

@Up dziwne ;D U mnie działa ;p Ale musisz bardzo dużo pisać ;P A tak wg to te bany są za nic ;D Źle to działa ;/

Co by tu. ? Siema!

rnket.png

Opublikowano

@Up Jeżeli ci się nie podoba w porządku nie dawaj lajka :) Mi się udało ;p Ale ja chciałem tylko pomóc : (

Co by tu. ? Siema!

rnket.png

Opublikowano

Pfff to jest nielogiczne , proszę nie wprowadzaj w błąd user'ów tego forum bo za ciągłe pisanie przedłużają mute'a i potem można mieć go przez kilka dni nawet =(

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Witajcie dzisiaj odkryłem sposób na odbanowanie jeżeli mam zbanowane pisanie :) Czyli poprostu muted :)

Wystarczy że będziecie cały czas pisać i wciskać enter po jakimś czasie was odbanuje. Proszę ;D

Liczę na lajkipo

 

 

Po spamowaniu tego co tu piszesz miałem Mute 2 Dni ;[;[

ironweek.png

Opublikowano

Ja miałem odziwo taką sytuację.

Gralem i mi dali muted.

po kilku dniach nie chciało zdjąć a cały czas nie mogłem sie do tego przyzwyczaić.

Wkurzyłem się i wpisałem:

"SYSTEM Fuck off 

I jakiś komunikat zielony wyskoczył że komenda została przyjęta i mogłem pisać

Ja taki nieogar wtf ale za drugim razem już coś nie zadziałało :(

Gość Lord Loginus
Opublikowano

To nawet nie działa. pisałem coś z 10min i nic.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zgadzam się z użytkownikiem UP jest to zwykły fake.

Poradnik nie działa można pisać, pisać i pisać a mute będzie dalej.

Lepiej jest poczekać

1376848905-U377559.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...