Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Stara wersja WarBota? zaktualizuj ją!


i_Alf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka! Witam was w moim pierwszym poradniku do WarRocka!

W tym tutorialu pokażę Wam jak zaktualizować WarBota bez ściągania nowego

;) zapraszam do lektury.

Ci co o tym wiedzą niech wyjdą z góry bez hejtu

-.-.

1. Wchodzimy na ten link:

 www.speedyshare.com/file/DpSYB/WarBotLauncher-ul.zip 

Scan:


https://www.virustotal.com/file/8fd6a3676ade53abee6567395275361629073342aec925435c63d1bb7ca07366/analysis/1330956782/

i pobieramy.

2.Rozpakowujemy.

3.Otwieramy jako administrator na systemach 7/Vista aby nie było zgrzytów.

4.W tej chwili wyszukuje nam najnowszej wersji po czym ją ściąga.

5.Cieszymy się najnowszą wersją WarBota

;)

 

Myślę, że pomogłem?

Do wszystkich memberów forum patrzących tylko na ilość postów, nie liczy się ich ilość, a sens, przesłanie i treść.

 

Nakurw lajka jak możesz ;3

 

........./¯¯/).................(\¯¯\...........

........./¯.//...................\\.¯\..........

......../..//.........F*ck......\\..\.........

../´¯`/' /´`\..AkiMbO../´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\.............../¯\¨\ \ \ \' \..

( '( ´ ´ ¯\/'' )..............( ''/\¯ ` ` )' ).

Opublikowano

wow ^^ dobre przyda się. Sam o tym nie wiedziałem, like

 

Ale nie powiedziałeś że zobaczyłeś to w

 

http://www.mpcforum.pl/topic/573824-undetected-warbot-v3-05032012/

 

Nie zauważyłem :)

Not like

 

@i_Alf

ładnie to tak odgapiać avatara od Grasu ?

POMOGŁEM ? DAJ LIKE

 

 

Chętnie ofiaruje pomoc

:)mu_eye11.gif

Opublikowano

@Up tam są tylko do tego linki 0 tłumaczenia ; ) nawet na początku nie wiedziałem do czego ten launcher.

Do wszystkich memberów forum patrzących tylko na ilość postów, nie liczy się ich ilość, a sens, przesłanie i treść.

 

Nakurw lajka jak możesz ;3

 

........./¯¯/).................(\¯¯\...........

........./¯.//...................\\.¯\..........

......../..//.........F*ck......\\..\.........

../´¯`/' /´`\..AkiMbO../´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\.............../¯\¨\ \ \ \' \..

( '( ´ ´ ¯\/'' )..............( ''/\¯ ` ` )' ).

Opublikowano

@UP

 

WarBot v3 by Pilarius
Dodałem także launcher, który automatcznie aktualizuję WarBot'a

Nie wiesz, bo nie czytasz. Tylko bierzesz linki. Mogłeś przynajmniej dać swojego downloada i scana a nie mojego..

NU94p9A.gif


Wracam..


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...