Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Szukanie Metina Diabła i rozbijanie na 50lvl.


ZloscUlicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesć Witam.

Chce wam przedstawić sposób jak szybko znaleść Metiny Diabła na górze sohan !

Oraz

Jak szybko go rozbić !

 

ZACZYNAMY !

1. Pobieramy zabezpieczenie hackshielda od miśka (linki poniżej)

2.Zabezpieczamy Hs.

3.Pobieramy Mob detector 1.1 by Tema (link poniżej)

4.Pobieramy Dmg/waithack od Antix'a (link poniżej)

5.Pliki z dmg podmieniamy w folderze Pack.

 

Ok więc teraz !

- Uruchamiamy metina przez obejście.

-Logujemy się na Postać i wchodzimy do gry.

-Udajemy się na góre Sohan na środek mapy.

 

-Uruchamiamy Mob detector 1.1 tak jak pokazuje Tema na tutorialu.

 

Detector już szuka Metiny..... ale żeby szybko je znaleść bez zbędnego chodzenia, wystarczy .

Przejść się od wysokości TP na skrzyzowanie dróg w lini prostej. (pokazanie na grafice)

Od czerwonej kropki do żółtej.

 

imagesjpe_rxsnxww.jpeg

 

Na 1 ch na 100% znajdziecie 2 metiny a razy 4ch daje nam 8 metinów !

 

Po przejściu 4 chaneli.... czekamy chwilke paląc papierosa , pijąc herbate...

I ruszamy znów !

 

 

Szybkie ubijanie ? Na 50lvl z średnim lvl i Dmg Damy rade Ubić Metka Diabła !

 

 

Wystarczy stnąć z Aurą na boju przy Kamieniu i czekać aż ubije

:)

 

Miłego dropu Kamoli !

 

 

LINKI DO TEMATÓW I DL

 

Blokada HS

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

 

Detector

 

http://www.mpcforum.pl/topic/505893-dlwykrywacz-metinowbossow-11-16122011/

 

Dmg/Waithack

 

http://www.mpcforum.pl/topic/508314-dldmg-na-pl/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Ubić takiego metka to nie problem ;]

Problemem jest go znaleźć przed kimś :D

GoLGis

:)

 

GoLGis

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

TuT wg . mnie raczej nie przydatny , gdyż większość osób i tak go ubija na mniejszym lvlu niż 50 , albo szuka "lepszych" metków .

Więc ...

Bez "Lubię to" .

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...