Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AncientCraft ŚREDNIOWIECZE (Non-Premium) (DEDYK) ZAPRASZAMY


iFluQs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie usuwać tematu poprzednie są do kasacji z powodu błędu w temacie

 

generate_logo.png?name=AncientCraft

Typ: Średniowiecze

Adres IP: 94.231.3.43:17275:

Status:ON

Mumble:ancientcraft.mumble.com port 8323

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ON

 

team.png

Pr0rokPL

DassKanoNess

Mr0zik

 

pluginy.png

 

sign rank,world edit,herochat,multiverse,world guard, iconomy, permissions, godpowers, kiwiadmin falsebook essentialls world border citizens vanish no packet,permissions plus,lwc,chest shop,auth me

inne.png

Serwer ma 3 królestwa Renolum Stormun Dromenion. Władcami miast są admini lecz co jakiś czas będą wybierani namiestnicy miast którzy będą nadzorować królestwa. Oczywiście gdyby ludzi na serwerze grało więcej niż mamy slotów powiększymy ilość slotów. Serwer jest na 1.1 ale tylko przez krótki okres póki nie zaktualizujemy pluginów pod wersje 1.2. Będą różne eventy jak np zabij admina. W których za zabicie administratora dostajecie dużo expa i itemki które admin posiadał(może to być ulepszone diamentowe eq lecz także drewniany mieczyk i jabłko;0 ). Serwer będzie w miarę systematycznie udoskonalany żeby graczom się nie nudziło zbytnio. Zapraszam serdecznie na Najasek1997POL(Pr0rokPL) . admin posiadał(może to być ulepszone diamentowe eq lecz także drewniany mieczyk i jabłko;0 ). Serwer będzie w miarę systematycznie udoskonalany żeby graczom się nie nudziło zbytnio. Zapraszam serdecznie na kanał Najasek1997POL(Pr0rokPL) .

//bez YT!

Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum....ji-serwerow-mc/

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/574015-ancientcraft-redniowiecze-dedyk-zapraszam/page__p__4116608#entry4116608

dubl

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...