Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Stosunek Z/P czy Proporcie Zab/Zgn


kr4box

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam pytanie a więc tak ja mam :

Stosunek Z/P: 0:82

Proporcie Zab/Zgn: 1,501

Kolega:

Stosunek Z/P:1,3

Proporcie Zab/Zgn:0,822

 

A więc problem polega na tym ze kolega mówi ze on jest lepszy a ja mowie ze ja jestem lepszy :D

Proszę jednym słowem napisać kto jest lepszy i tyle z góry dzieki :D

Opublikowano

Z/P Zwycięstwa/Przegrane

Na dole masz coś takiego jak Skill, nie wiem jak to jest obliczane ale może warto na to popatrzeć ?

Gość malutki688
Opublikowano

omg nie mozna powiedziec kto jest lepszy patrzac tylko na ratio, moze on gra zajebiscie i nie kampi i ginie na respach a ty uzywasz gamorow tylko albo tubisz.

pokaz profil na b loggu wtedy mozemy cos powiedziec

Gość malutki688
Opublikowano

no to moim zdaniem slabo jak miales juz gre wczesniej, pokaz konto kolegi jeszcze

 

 

 

Bez profilu na b logg'u nic nie da się powiedzieć.

 

Podałeś tylko stosunek Z:P i Zab:Zgn A reszta?

twoj post jak zwykle wniosl cos nowego do tematu

Opublikowano

Co do konta

JottPekk

 

 

to wygląda na m320 nooba. Widać ,że dość sporo grałeś na metro i tylko tym waliłeś . Więc staty bardzo niepewne.

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

@up

Daruj sobie takie posty ;)

 

Temat wyczerapny ?

o Tym zadecyduje autor tematu / moderator :)

 

@top

lepsze konto ma kr4box :P

 

/Cls.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...