Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dziwne rzeczy za osiagniecia.


TyskieZPolski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pexior05
Opublikowano

Twoje osiągnięcia zapewne "SAM'em" sobie robiłeś?

Albo kupili, albo mają farta, logika please.

Opublikowano

Lugerczaka, żelazną nessie itp. itd. dostaniesz za osiągnięcia z PŁATNEJ gry "Poker Night at the Inventory" (jest płatna co oznacza, że osiągnięć z niej nie zrobisz pickerem)

Spiralny hełm czy jak to się tam zwie dostaniesz z gry "Spiral Knights"

Możesz zdobyć też czapkę Pasożyt z Alien Swarm z gry "Alien Swarm"

I nożyk dla spy Black Rose z gry "Alliance of Valiant Arms"

 

Wszystkie osiągnięcia możesz zrobić pickerem z wyjątkiem tej gry Poker Night, chyba że już ją kupiłeś, wtedy nie ma problemu.

Opublikowano

Lugerczaka, żelazną nessie itp. itd. dostaniesz za osiągnięcia z PŁATNEJ gry "Poker Night at the Inventory" (jest płatna co oznacza, że osiągnięć z niej nie zrobisz pickerem)

Spiralny hełm czy jak to się tam zwie dostaniesz z gry "Spiral Knights"

Możesz zdobyć też czapkę Pasożyt z Alien Swarm z gry "Alien Swarm"

I nożyk dla spy Black Rose z gry "Alliance of Valiant Arms"

 

Wszystkie osiągnięcia możesz zrobić pickerem z wyjątkiem tej gry Poker Night, chyba że już ją kupiłeś, wtedy nie ma problemu.

 

ZiolkoJr zrobiłeś mały błąd z Poker night at the inventory można zdobyć Lugerczak, Żelazna kurtyna, czasomierz entuzjasty, licencja na okaleczanie oraz okulary ryzykanta natomiast żelazną nessie można zdobyć normalnie w grze :D

1308908520-U361982.jpg
Opublikowano

poprawka ziolko , nie wszystkie bo spiral ma zablokowane osiagniecia w steam achievement menagerze ;d

shoob.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...