Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobic Sobie Skille Na P Za Pomocą Tasker'a


Noobel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Dzisiaj pokaze jak zrobic Skille na p z pomoca Tasker'a

 

Sciagamy :

 

http://www.megaupload.com/?d=IMJDHMIU

 

Skan:

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/fb77c4b6027fb2189cdfe009b9dfc679747cd90f/3eacd81dfd4ac3b896c76e2000d28aac9906933b

 

 

I tak ustawiamy Hot key'e na F5 (Start) , F6 (Stop).

 

I tak wchodzimy do gry full eq do magazynu /2 postac/buff

 

i tak kupujemy duzo fasolek oraz 50 zwojów egzorcystycznych / rada pustelnika

 

i troche kamykow .

 

 

Zabijamy kogoc na wolnym . i wlaczamy sekwencję .

 

f5 Klikamy na zwoj i rade oraz kamyk , czytamy (niewazne czy wejdzie) , i jemy kilka fasolek i klikamy f6

 

 

patrzymy jak tasker to robi , jesli zrobi to dobrze to idziemy robic co innego . po okolo 30 minut bedzie skill na P

 

 

 

 

Trzeba miec tez sporo kasy co najmniej 1kk zeby zrobic 1 p.

 

 

 

 

 

Prosze o 5 i podklejenie.

sygna4.jpg
Opublikowano
A dziala to tez z KU xD?

przeciez to zrobisz w 1 minute!!

Jesli dziala to bardzo bardzo przydatne !! z gory masz 5 zobaczymy czy dziala

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Opublikowano

Wiem ze duble post :

 

 

To dziala tez w ulepszenia itemku

 

Masz 2kk masz stalke +0 i npc selajacy bodzie 10 minut i stalka +9

sygna4.jpg
Opublikowano

nie nie naciskasz f 5 i klikasz bodzia kup i ulepszasz zbroje i znowu bodzo kupujesz i ulepszasz i f6 no i sam robi

sygna4.jpg
Opublikowano

mi nie dziala robie F5 i jak cos dusze nic sie nie dzieje nawet jak klikam na kamien duchowy a jak dusze F6 to nie chce mi sie zrobić stop co mam zrobic ?

Opublikowano

Tym można zarabiać....

 

jest NPC z fasolkami zlecamy taskarowi kupywanie i selllanie uciekamy na 3h i 300kk do przodu

 

 

Przyda sie na 60.mt2

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano
Tym można zarabiać....

 

jest NPC z fasolkami zlecamy taskarowi kupywanie i selllanie uciekamy na 3h i 300kk do przodu

Przyda sie na 60.mt2

nie za duzo?

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Gość Mounthains
Opublikowano
2xup

 

a mogłbyś mi dokładnie opisać jak robisz to z fasolkami ???

 

 

 

klikasz f5 i robisz ... kupujesz fasolkę i sprzedajesz fasolkę i klikasz f5

Opublikowano

do wbijania skili to sie nie nadaje , z G1 na P trzeba z 50 egzo 50 KD i jakies 1000 fasolek ... pomiescisz to w eq ? jesli nie a tasker nie kupuje sam to sie nie nadaje do robienia skili . Moze wlasnie yangbot bylby lepszym zastosowaniem,, na serwerach gdzie to dziala

ubda1202.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...