Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ANTIX który jest fałszywym użytkownikiem


Błyskotka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo nie toleruje kłamstw, szczególnie takich ludzi którzy lecą na rangę. Obecnie już DM Antix pisał ze mną na gg. Uprzedzam jestem w stanie udowdnić mu poprzez wyslanie pliku do archiwum z mojego gg do administratora. Ostatecznie rozmowy w postaci screenów tylko trochę zajmie bo są dwie i długie

 

 

ROZMOWA PIERWSZA

2908820

2012-01-18 01:14:01

jak metin?

Amarina1

2012-01-18 01:14:11

hej

2012-01-18 01:14:15

to ty antix

2908820

2012-01-18 01:14:23

ta

2012-01-18 01:14:26

;P

Amarina1

2012-01-18 01:14:36

wejdz na ostatnia strone

2012-01-18 01:14:39

w poradnikach

2012-01-18 01:14:44

w metin2

2908820

2012-01-18 01:14:47

wez daj linka

2012-01-18 01:14:50

na strone prosze

2012-01-18 01:14:51

;P

Amarina1

2012-01-18 01:14:58

http://www.mpcforum.pl/forum/353-tutoriale/

2908820

2012-01-18 01:15:27

ok

2012-01-18 01:15:28

mam

Amarina1

2012-01-18 01:15:33

Zaczynamy od dołu

2012-01-18 01:15:43

[Tutorial] Jak Pisac Po Chinsku W Metin2 !

2908820

2012-01-18 01:15:44

ok

Amarina1

2012-01-18 01:15:50

Chińskie Bony - Tłumaczenie.

2012-01-18 01:15:53

te dwa tematy

2012-01-18 01:15:58

sa bezuzyteczne

2012-01-18 01:16:05

tylko zawalaja miejsce

2908820

2012-01-18 01:16:17

no widze widze

Amarina1

2012-01-18 01:16:30

jak juz uporzadkujemy dopiero zrobie spis

2012-01-18 01:16:37

bo teraz to jest bezsensu

2908820

2012-01-18 01:16:52

okej nie ma problemu

2012-01-18 01:16:54

;)

Amarina1

2012-01-18 01:17:19

[Tut] Jak Wbić 1 Dzien Na Privie 1,8 Kkk Nie Tracąc Eq Itp

2012-01-18 01:17:25

[Downald] [Tut]Chińska,koreańska Czcionka

2012-01-18 01:17:30

tak samo bezsensu

2012-01-18 01:17:40

czasy na pl juz dawno sa inne

2908820

2012-01-18 01:18:24

ty chcesz miec modka ?

Amarina1

2012-01-18 01:18:33

a czemu pytasz

2012-01-18 01:18:34

?

2908820

2012-01-18 01:18:41

z ciekawosci

2012-01-18 01:18:42

;)

Amarina1

2012-01-18 01:18:46

niechce

2012-01-18 01:18:52

napewno nie na tym forum

2908820

2012-01-18 01:18:58

a mialas juz na jakims?

Amarina1

2012-01-18 01:19:07

mialama dministratora na 2

2908820

2012-01-18 01:19:13

jakich?

Amarina1

2012-01-18 01:19:13

i 4 razy moda

2012-01-18 01:19:16

2 trial moda

2012-01-18 01:19:29

robisz ten pożadek czy nie ?

2908820

2012-01-18 01:19:33

gdzie modka mialas?

2012-01-18 01:19:40

juz chwilka bo net zamula

Amarina1

2012-01-18 01:19:43

to jzu zostawie dla siebie

2908820

2012-01-18 01:19:51

okej

Amarina1

2012-01-18 01:19:53

Altair na forum i vabile na forum

2908820

2012-01-18 01:19:53

nie wnikam

2012-01-18 01:19:57

;)

Amarina1

2012-01-18 01:20:49

już ?

2908820

2012-01-18 01:21:08

chwilka bo widze ze kurde nic nie zrobie ..

2012-01-18 01:21:12

w takich warunkach

Amarina1

2012-01-18 01:21:16

2908820

2012-01-18 01:21:17

nie wiem co sie dzieje .. :/

Amarina1

2012-01-18 01:21:29

macie ogromny śmietnik

2908820

2012-01-18 01:21:29

zawiesza sie net.. :/

Amarina1

2012-01-18 01:21:38

jest was tylu a nikt tym sie nie zajmuje

2908820

2012-01-18 01:21:40

no malo kto to pilnuje

2012-01-18 01:21:51

ty bys sie przydala

Amarina1

2012-01-18 01:21:55

a to forum jest tak zaśmiecone

2012-01-18 01:22:01

to pogadaj z adminem

2908820

2012-01-18 01:22:13

okej

2012-01-18 01:22:20

to jak bedzie

2012-01-18 01:22:21

wiesz co

Amarina1

2012-01-18 01:22:30

Tak naprawdę dzsiaj otrzymałam info że moderatorzy rezygnują

2908820

2012-01-18 01:22:33

teraz nic nie zrobie heh

Amarina1

2012-01-18 01:22:35

panuję śmietnik

2908820

2012-01-18 01:22:36

kto?

Amarina1

2012-01-18 01:22:50

Dla mnei to jest chore

2012-01-18 01:22:53

jest was tylu

2012-01-18 01:22:58

a nie dbacie o porzadek

2908820

2012-01-18 01:24:45

e tam

2012-01-18 01:24:51

ja mam w dupie to forum

2012-01-18 01:24:52

;P

Amarina1

2012-01-18 01:25:01

to czemu chciałeś moda

2012-01-18 01:25:02

?

2908820

2012-01-18 01:25:07

gdyby nie ty nic bym nie robil

2012-01-18 01:25:09

dla rangi

Amarina1

2012-01-18 01:25:25

a chcesz global moderatora ?

2908820

2012-01-18 01:25:32

no wlasnie chcialbym

Amarina1

2012-01-18 01:25:37

to co wiem prawdopdbnie rmcf bedzie degradowany

2012-01-18 01:25:44

bo jest na niego za duzo skarg

2908820

2012-01-18 01:25:50

musze sie H@ przylizac teraz

2012-01-18 01:25:53

pomozesz mi?

Amarina1

2012-01-18 01:25:57

i łamie notorycznie regulamin forum

2012-01-18 01:26:15

Własnie chcę ci pomoc zebys ogarno dział metin2

2908820

2012-01-18 01:26:23

okej

2012-01-18 01:26:26

ej , to

Amarina1

2012-01-18 01:26:30

dziwie dlaczego sa prezentacje serwerów które juz nie sa wlączone

2908820

2012-01-18 01:26:31

ja ci dam passy

2012-01-18 01:26:35

dostane global

2012-01-18 01:26:40

i pomozesz mi jak bede zajety

2012-01-18 01:26:52

ok?

Amarina1

2012-01-18 01:27:00

pomoge

2908820

2012-01-18 01:27:03

ok

2012-01-18 01:27:07

tylko nie zaszalej

Amarina1

2012-01-18 01:27:07

mi nie zalezy na modzie

2012-01-18 01:27:12

nie boj sie

2908820

2012-01-18 01:27:13

; o

2012-01-18 01:27:15

; p *

Amarina1

2012-01-18 01:27:23

pozostawiam najlepsze poradniki

2908820

2012-01-18 01:28:55

to dobrze

2012-01-18 01:28:59

idze ze doś. jesteś

2012-01-18 01:29:03

widze*

2012-01-18 01:29:13

a ty kiedys pisala

Amarina1

2012-01-18 01:29:18

po co ma byc 50 tych samych poradnikow

2908820

2012-01-18 01:29:24

UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Treść wiadomości:

o ataku hakerów na [xxxxx] ?

2012-01-18 01:29:27

czy jak to bylo

Amarina1

2012-01-18 01:29:29

skor jeden jest najlepszy

2908820

2012-01-18 01:29:32

o co z tym chodzilo

Amarina1

2012-01-18 01:29:41

był atak na tristam

2012-01-18 01:29:49

nie lubie nie uczciwych ludzi

2012-01-18 01:29:52

i ich tępie

2908820

2012-01-18 01:29:56

hm?

Amarina1

2012-01-18 01:30:08

tristam niestety ludzi miał za nic

2908820

2012-01-18 01:30:19

ale forum zyje

2012-01-18 01:30:20

;P

Amarina1

2012-01-18 01:30:27

tylko forum

2012-01-18 01:30:51

kasujesz te poradniki ?

2908820

2012-01-18 01:31:26

nie dam rady

2012-01-18 01:31:33

wył internet

2012-01-18 01:31:36

bo muli

Amarina1

2012-01-18 01:31:53

kiedy chcesz ogarnac

2012-01-18 01:31:58

?

2012-01-18 01:32:05

ja narazie nie mam jak zrobic spisu

2908820

2012-01-18 01:32:13

hmm

2012-01-18 01:32:14

o 15

Amarina1

2012-01-18 01:32:15

jest za mocno zasmiecone

2908820

2012-01-18 01:32:17

pouswam

2012-01-18 01:32:22

daj mi tu wszystk do usuniecia

Amarina1

2012-01-18 01:32:41

wejdz w pierwsza stronę poradniki

2012-01-18 01:32:49

i zobacz ile jest identycznych

2908820

2012-01-18 01:33:00

hehe

Amarina1

2012-01-18 01:33:10

na samej pierwszej stronie jest

2908820

2012-01-18 01:33:21

nom

Amarina1

2012-01-18 01:33:38

jak ja mam ci pomco skr ty robic nie chgcesz

2908820

2012-01-18 01:34:47

mam lenia

Amarina1

2012-01-18 01:34:53

to nie miej go

2908820

2012-01-18 01:35:07

oj tam

2012-01-18 01:35:09

walic to

2012-01-18 01:35:10

; p

Amarina1

2012-01-18 01:35:27

a po co chcesz mi podac pasy ?

2908820

2012-01-18 01:35:41

bo nie mam sily tam siedziec

2012-01-18 01:35:45

sama po ogarniasz

2012-01-18 01:35:51

ale to jak bede mial globala

Amarina1

2012-01-18 01:35:55

he he he

2012-01-18 01:36:04

najpierw to sobie na niego zasłuż

2908820

2012-01-18 01:36:07

xD

Amarina1

2012-01-18 01:36:09

ja niechce twoich pasow

2012-01-18 01:42:12

 

 

ROZMOWA 2

 

37531943

2012-01-18 12:13:59

elo tu antix

Amarina1

2012-01-18 12:14:06

hej

2012-01-18 12:14:11

bierzemy sie do pracy

2012-01-18 12:14:49

wejdz na ostatnia strobne poradnikow w metin2

2012-01-18 12:14:56

http://www.mpcforum.pl/forum/353-tutoriale/page__prune_day__100__sort_by__Z-A__sort_key__last_post__topicfilter__all__st__680

37531943

2012-01-18 12:15:15

juz

Amarina1

2012-01-18 12:15:23

[Tutorial] Jak Pisac Po Chinsku W Metin2 !

2012-01-18 12:15:33

Chińskie Bony - Tłumaczenie.

2012-01-18 12:15:37

ŚMIETNIK

2012-01-18 12:16:05

[Tut] Jak Wbić 1 Dzien Na Privie 1,8 Kkk Nie Tracąc Eq Itp

2012-01-18 12:16:08

[Downald] [Tut]Chińska,koreańska Czcionka

37531943

2012-01-18 12:16:11

te chinskie bony sie jeszcze przydadza

Amarina1

2012-01-18 12:16:19

po cholre

2012-01-18 12:16:29

zobacz kiedy ostatni raz ktosw to odwiedzał

37531943

2012-01-18 12:16:33

jakby ktos jeszcze gral na kr

Amarina1

2012-01-18 12:16:45

zobacz date odwiedzanai temu

2012-01-18 12:16:54

zawala i spamuje tylko miejsce

2012-01-18 12:17:36

[Tut] Dodawanie Swoich Serwerów Do Metin2Moda śmietnik

2012-01-18 12:17:50

Ankieta [Archiwum][Tut]Jak Przepisac Chiński Kod śmietnik

2012-01-18 12:18:09

[TuT]Spis Bossów I Pod Bossów ! śmietnik, na 1 stronie lepiej opsiane jest

37531943

2012-01-18 12:19:55

ok

Amarina1

2012-01-18 12:20:40

[Downald] [Tut]Chińska,koreańska Czcionka [Tut] Dodawanie Swoich Serwerów Do Metin2Moda [Tut]Jak W 3Sek Przepisać Chiński Kod [Tut] Wszystko O Koniach [TuT]Jak Przepisać Chinski Cod'E W 3Sekundy Spis Tutoriali - Serwery Prywatne

2012-01-18 12:20:49

te tematy należy skasować z 18 strony

2012-01-18 12:22:19

masz

37531943

2012-01-18 12:22:39

no

Amarina1

2012-01-18 12:22:57

prejdz na 17 strone

37531943

2012-01-18 12:23:18

ok juz

Amarina1

2012-01-18 12:23:51

[Tut] Jak Niezostac Okardzionym

2012-01-18 12:24:05

tematy takie sa juz na pierwszych stronach i nawet podpiety jeden

37531943

2012-01-18 12:24:22

ok

Amarina1

2012-01-18 12:24:45

[Poradnik]Celestial-World 2Kkk W 30Min

2012-01-18 12:24:51

serwer nie istnieje juz

2012-01-18 12:24:57

[Tut] Pisanie Znakami + Chińskie Litery

2012-01-18 12:25:04

[Tut]Jak Zacząć Grę W Metin2

2012-01-18 12:25:40

[Tut]Lista Miejsc Expienie Wojowników

2012-01-18 12:26:09

[Tut]Jak Zacząć Grę W Metin2

2012-01-18 12:26:40

[Tut] Jak Wypakowac Cilenta Evonis serwer juz wylaczony

2012-01-18 12:27:02

[Tut] Jak Wkleić Własny Serwer Do Kamer Mod wczesniej są juz takie etmaty nawet na 1 stronie

2012-01-18 12:27:18

[Tut] Dt Run (Kowal) temat sie powtarza wielokrotnie

2012-01-18 12:27:26

[Tut] Jak Pisać Po Chińsku W Metin2?

2012-01-18 12:27:36

[Tut]Spolszczona Chińska Wersja

2012-01-18 12:27:51

[Tut] Ku W 5 Językach. jest tlumaczenie na 4 stronie

2012-01-18 12:28:31

[Tut] Ukryte Drogi temat bezsensu

2012-01-18 12:29:01

[Tut]Gdzie Expić Wojem , znowy powtorka tematu

2012-01-18 12:29:29

[Tut] Górnictwo I Rybołówstwo

2012-01-18 12:30:19

masz juz ?

37531943

2012-01-18 12:30:53

tak

Amarina1

2012-01-18 12:31:19

strona16

37531943

2012-01-18 12:31:41

ok

Amarina1

2012-01-18 12:33:18

[Tut]Misje U Biologa Od 30 Lvl

2012-01-18 12:33:24

[Tut] Jak Uchronić Się Przed Kradzieżą Eq.

2012-01-18 12:33:28

tematy już były

2012-01-18 12:33:42

[Tut] Gdzie Expić?

2012-01-18 12:33:50

[Tut] Bug Na Sklonowanie Zbrojki Na Celestial World

2012-01-18 12:34:19

[Tut] Moby Po Polsku Na Celestial-World

2012-01-18 12:34:25

serwer uż nie sitnieje

 

JESTEM W STANIE UDOWODNIĆ MU POPRZEZ SCREENAMI Z GG, WYSŁAĆ PLIK ARCHIWUM ADMINISTRATOROWI

 

JESTEM W STANIE UDOWODNIĆ MU POPRZEZ SCREENAMI Z GG, WYSŁAĆ PLIK ARCHIWUM ADMINISTRATOROWI

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...