Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Counter Strike 1.6 się nie włącza! (lajki za pomoc).


Gqonvi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od dłuższego czas zmagam się z problemem z Counter Strike 1.6. Bez dłuższego pierdolenia:

Problem polega na tym, że gdy odpalam ikonkę Cs'a, jego proces włącza się na kilka sekund a następnie wyłącza. Na pulpicie nic się nie wyświetla, nie ma żadnego komunikatu o błedzie ani nic innego. Mam Windows 7 64bit i Counter Strike działał mi na tym komputerze jakiś rok temu. Nie rozumiem, dlaczego naglę przestał działać.

 

Co nie pomogło:

-kilkukrotny reinstall

-kilkukrotna zmiana patch'a

-odpalanie za pomocą ikonki HF w fodlerze z grą

-odpalanie za pomocą administratora

-odpalanie ze wszystkimi zgodnościami.

 

Każdą próbę SENSOWNEJ pomocy, nagrodzę lajkiem!

 

PS. Tak kurwa, szukałem w google, ale jestem tępym chujem i nie znalazłem żadnego rozwiązania ani nic...

FyvzeeY.png

Opublikowano

@up pisal ze robil z all zkodnosciami

Ja mialem tak samo próbowałem wszystkiego pomaga alt+ctrl+delete wejdź w procesy i tam zakończ proces "EXPLODER.EXE

Nostale DE

DonPedro

LeveL=40

Job=25 na sp 14

chcesz zemną pograc pisz na pw

Opublikowano

Mam Windowsa 7 64bity.

 

Nie mam takiego procesu, jak EXPLODER.EXE

 

Próbowałem z różnymi patchami i kilka razy instalowałem grę z różnych źródeł.

 

 

Jeśli możecie, to podajcie jakiś link do cs'a...

FyvzeeY.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...