Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft pułapka: Rozkopany klocek zabija


d'emploi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik przedstawia jak w prosty sposób można wykonać pułapkę służącą do zabijania graczy. Pułapka jest prosta w budowie i bardzo efektywna.

http://youtu.be/NS6A_YUXaWo

 

Zachęcam do komentowania, oceniania filmu i subskrybowania mojego kanału. W przyszłości powstanie więcej pułapek, znacznie lepszych, na które mam już pomysł. Pozdrawiam!

 

To są moje początkowe filmiki więc proszę o wyrozumiałość

Opublikowano

Mozna bylo zrobic latwiejszy mechanizm ;] ale wszystko jak nalezy i mozna zrobic niezly ubaw kumplowi ;D i jeszce na dole plyty z tnt ;P leci like

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Dziekuje za komentarz. :D Jezeli chcesz byc na biezaco z filmikami to subskrybujcie moj kanal, poniewaz o konkursach nie bede pisal w tym dziale :D

Opublikowano

"Babciu to jest zaje..." No fajne sam to wymyśliłeś? Like Flymode:On


 

Pomóż biednym psom i kotom wejdż na www.pmiska.pl

Opublikowano

"Babciu to jest zaje..." No fajne sam to wymyśliłeś? Like Flymode:On

 

Tak, sam :D

 

Dziekuje za komentarz. :D Jezeli chcesz byc na biezaco z filmikami to subskrybujcie moj kanal, poniewaz o konkursach nie bede pisal w tym dziale :D

Opublikowano

bardzo fajne ale ja bym zrobił podłogę na dole pod pułapką na 1 kratkę , wtedy naszego kolegę by zgniotło ;) W takich momentach zazwyczaj ludzie panikuję i nic nie zrobią :D hmm albo jeszcze lawe na tej 1 kratce :D

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

pomysł nie do końca twój ;) na 1.6 chyba w tedy pistony zostały dodane z jednym z graczy o nicku BETA na pewnym serwie robiliśmy tą o to pułapkę :)

 

ale fajnie że to nagrałeś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...